Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ile zarabia kelner na weselu?

~k niezalogowany
4 października 2014r. o 23:47
ja 250 za wesele i poprawiny. od rana sobota . 6 rano do niedzieli. w tym sprzątanie. mycie garow i pomoc w kuchni itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2014r. o 9:33
~k napisał(a): ja 250 za wesele i poprawiny. od rana sobota . 6 rano do niedzieli. w tym sprzątanie. mycie garow i pomoc w kuchni itd.



jak wół :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2014r. o 18:28
~lan napisał(a): a ja mam 3000 + 100 premii i 3 flaszki na koniec impry a żarcie za fryte przez całą bibe

chyba jedno zero za dużo dodałęś chłopcze :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~www.jakoszczedzacjakzarabiac.blogspot.de niezalogowany
16 kwietnia 2015r. o 8:08
fajny artykuł - dużo o zarabianiu na weselu też tutaj www.jakoszczedzacjakzarabiac.blogspot.de
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nel niezalogowany
22 czerwca 2015r. o 13:52
Bardzo fajny artykuł – dużo o tym jak zarabiać na weselu też tutaj http://jakzarabiacjakoszczedzac.blogspot.de
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
22 czerwca 2015r. o 20:04
Pracowałam jako kelnerka na różnych imprezach okolicznościowych i miałam płacone 10 zł na godzinę . Wcale nie jest to lekka praca jakby się wydawało kilkanaście godzin na nogach daje sie we znaki ale akurat ja lubie taka pracę i chętnie bym dorobiła parę groszy może ktoś potrzebuje na weekendy kelnerki???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
21 września 2015r. o 21:24
Początkujący ma ok. 150 złotych za noc - czyli od soboty 16.00 do 6-00 rano w niedzielę . Trzeba się nachodzić . Można zjeść. Profesjonalni kelnerzy mają nawet 400 złotych ale do w dobrych salach. Plus napiwki ale to indywidualna sprawa. Ja osobiście , będąc czasami kelnerem mam 160 zł i jestem zadowolony. To są pieniądze dodatkowe. Siedząc w domu można tyle wydać na sobotę a tak ... poznać ludzi, zdobyć ogładę, posłuchać muzyki, powspominać własne wesele itp. Pozdrawiam - Piotrek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2015r. o 6:37
Ja pracowała na weselach 5 lat temu.Zaczynało się od piątku by wszystko przygotować... polerka itd.Wtedy za wesele miałam 350 zł za około 45 h pracy to wychodzilo jakieś 7,50zl /h za ostry zapierdziel tak że dałam sobie z wozu.To nie jest łatwy kawałek chlebka jak się co niektórym wydaje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.