Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

211
skorn
8 listopada 2009r. o 11:44
Grzdyl_Ponury napisał(a):
mir.ko napisał(a): a co ci się nie spodobało w Moon ? może nie skumałeś :) wal, bom ciekaw


Mirko, głowę bym dał, co prawda nie swoją :P , że skumałem :)

pewnie za mało się w tym filmie 'szczelali'

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3347
#Grzdyl_Ponury nieaktywny
8 listopada 2009r. o 11:48
To, że się nie "szczelali" to nic :|
Gołych bab nie było :P

<I>Czasami lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty,niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości</I>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
8 listopada 2009r. o 11:48
ja juz na obsade, reżysera czy ogrom efektów nie patrzę. mieliśmy ostatnio pod tym względem pare porażek, głównie w obszarze scenariusza, bo co mi po efektach czy super obsadzie jeśli w połowie filmu ma sie chęć wcisnąć alt-F4 :) lub wyjść z kina

mnie osobiście avatar trailerem nie przekonuje póki co. ładne robociki, efekty ... ale to już nie wystarcza. pragnę dobrego klimatu, i zaskakujących zwrotów akcji od wybitnego kina. inaczej czuje sie oszukany :) , chyba ze ide swiadomie na typową sieczke efekciarską gdzie fabuła to dodatek :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
8 listopada 2009r. o 11:51
Cameron słabych filmów nie robił, bądźmy dobrej myśli

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
950
#Fasola nieaktywny
8 listopada 2009r. o 11:59
A jesli chodzi o dwoch moich faworytow:

Shottas (Bandziory) - doskonale kino jamajskie ( ;] ) film Cess'a Silver'y opowiadajacy o dwoch przyjaciolach z dziecinstwa wychowanych na Yardzie w Kingston, ktorzy jeszcze jako chlopcy uciekaja do USA skad sa pozniej deportowani na Jamajke, gdzie "bawia sie" chwile, po czym znow udaja sie do USA. Bardzo brutalny film, doskonale oddajacy realia spolecznosci jamajskiej- zarowno na Wyspie jak i w Stanach, z doskonala muzyka i doskonalymi aktorami- gwiazdami muzyki jamajskiej m. in.: Ky-Mani Marley'em, Spragga Benz'em, Assasin'em ( :P ), Louie Rankin'em i Wycleaf'em Jean'em.

I ten Sleng Ten w trailerze :D



Drugi to Niemiecki Wholetrain (Graficiarze) rezyserem jest Florian Gaag - wieloletni uczestnik Berlinskiej sceny graffiti, przez co film zdecydowanie oddaje realia tego miasta. Doskonale kino europejskie, aktorzy raczej malo znani w polsce, ale fabula naprawde gniecie w fotel. Niewatpliwymi dodatkami "gniotacymi" sa wrzuty - naprawde mistrzostwo swiata, zwlaszcza ostatni pociag i znow genialna muzyka, tym razem rap. Film opowiada o grupie graficiarzy z Berlina, ktora ma nieustajace problemy z policja i konkurencyjna grupa. Niestety rywalizacja konczy sie tragicznie. Ciekawostka jest to, ze kazdy kto obejrzy film stwierdzi ze ten Berlin jakis taki malo niemiecki, a i pociagi jakies takie przypominajace to "cos" co wozi studentow na trasie Boleslawiec-Wroclaw... i to wrazenie nie jest mylne- niemiecki film o niemieckich graficiarzach z niemieckiego Berlina krecony byl w... Warszawie ;]


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3347
#Grzdyl_Ponury nieaktywny
8 listopada 2009r. o 12:31
Ciekawy film :)


<I>Czasami lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty,niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości</I>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2027
#AGULA nieaktywny
8 listopada 2009r. o 16:06
A moze polecicie mi fajne bajki dla 6-latka(bez przemocy) ale nie z nowosci bo chyba wszystkie juz obejrzal

Kazdy diabelek byl kiedys aniolkiem...! Moze i ja bylam;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3683
#TinkerBell nieaktywny
8 listopada 2009r. o 16:41
Bajki dla dzieci.. hmmm, ja wychowałam się na Disney'u: Pięknej i Bestii, Małej Syrence itp. a z bardziej chłopięcych bajek to uwielbiałam GI Joe i Transformersów:]

A co do filmów to (mimo, iż jestem fanką horrorów) bezsprzecznie zakochałam się w '7 duszach' (Seven Pounds) z Willem Smithem. To jeden z tych filmów, które naprawdę poruszają i skłaniają do przemyśleń. Wzruszający nie tylko dla dziewczyn;) Brzmi to pewnie patetycznie, ale szczerze polecam!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza