Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobra przychodnia w Bolesławcu

~Psychiatra niezalogowany
21 maja 2012r. o 12:30
Ja ci wydam odpowiednią diagnozę nawet bez badania .
Wystarczy przeczytać to co piszesz :):):):):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przyszła MAMA niezalogowany
10 października 2012r. o 12:28
Witam wszystkich serdecznie :)
Mam taki mały problem. Nie długo urodzę moje pierwsze dziecko, dlatego też zaczęłam sie interesować przychodniami i lekarzami w Bolesławcu. Więc mam nadzieję, że może ktoś udzieli mi informacji, do jakiej przychodni zdrowia zapisać dziecko, żeby miało bardzo dobrą opiekę zdrowotną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama 2 dzieci niezalogowany
10 października 2012r. o 12:58
~rodzic dwojga maluchów napisał(a): Proszę o opinie co do sytuacji poniższej.
Należymy do przychodni na Karola Miarki. Uparliśmy się, żeby chodzić do dra Nareckiego. Dlaczego? Bo grzeje stetoskop zanim przyłoży go do ciała dziecka. A Ci, którzy znają pozostałych pediatrów zapewne mają też inne własne spostrzeżenia co do komunikatywności i ciepła w stosunku do zestresowanych maluchów.
Rejestracja jest od otwarcia o 7:30 - osobista, a od 9:00 - telefoniczna (no oczywiście jak masz szczęście i się po kilku-kilkunastu próbach dodzwonisz).
Poniedziałek. Mały kaszle. Parę minut po 9:00. Dr Narecki przyjmuje przed południem. Dzyń, dzyń. Hura! Dodzwoniłem się - ups, nie ma już miejsc.
Wtorek. Uparłem się na dra Nareckiego. Przyjmuje po południu. Zajeżdżam 8:09 po odstawieniu maluchów do przedszkola. Pech - nie ma już miejsc. Hmmm... Szybko liczę. Przyjmuje od 14:00 do 18:00. Pacjenci rejestrowani są co 10 minut. 4 godziny / 10 minut = 24 pacjentów zdążyło się zarejestrować od 7:30 do 8:09.
Nic to. Spróbuję powalczyć z rannym wstawaniem, żona zrobi kanapki i termos, wszak już chłodno na dworze.
Jutro postoję w ogonku od 7:00. Może mi się uda?
Jestem wychowany jeszcze w PRLu. Nie obrażam się z byle jakiego powodu. A już na pewno nie na bezpłatną służbę zdrowia. :>

Znam to!!! :/ niestety to prawda. Z dziećmi chodzę do dr Nareckiego. Jest koszmar jeśli chce się dziecko zarejstrować! Naprawdę po godz.9 nie ma szans rejstracji telefonicznej do Nareckiego. Zostaje Ci pani dr Forys bądź dr Żuk. I co wtedy zrobić... Wole poczekać do wtorku i od 7 (a nawet i wcześniej) stanąć w czekać w kolejce by dzieci zarejstrować do lekarza. Jedyny problem jest z ubezpieczeniem. trzeba go okazać za każdym razem, bo inaczej Cię nie zarejstrują. Jednak pracodawca nie dostarcz mi skrupulatnie druku ZUS RMUA... i co wtedy....? Problem. Sama latam do ksiegowych i proszę o wystawienie druku, a potem kolejny problem mają księgowe, bo One nie mają czasu na głupoty... I jak tu pójść z dzieckiem do lekarza jak wszyscy maja nas w **** :( to jest przykre, ale prawdziwe. Jedynie zostaje zaprosić lekarza na prywatną wizytę do domu... a to kosztuje... Ciężko wybrać dobrą przychodnię, a tym bardziej dobrego lekarza. Ale z całym sercem polecam Nareckiego. Super podejście do dzieci!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9445
#aniapaula nieaktywny
10 października 2012r. o 12:58
~Przyszła MAMA napisał(a): Witam wszystkich serdecznie :)
Mam taki mały problem. Nie długo urodzę moje pierwsze dziecko, dlatego też zaczęłam sie interesować przychodniami i lekarzami w Bolesławcu. Więc mam nadzieję, że może ktoś udzieli mi informacji, do jakiej przychodni zdrowia zapisać dziecko, żeby miało bardzo dobrą opiekę zdrowotną.


Witam!
ja mam szacunek do dr Krajewskiego,wspaniały lekarz,nigdy się nie zawiodłam na Nim, moja córeczka bardzo chorowała i to dr Krajewski pomógł mi ,podpowiedział gdzie leczyć córcię.Jestem wdzięczna za okazaną pomoc i serce z jakim podchodzi do dzieci...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GATA niezalogowany
31 stycznia 2013r. o 19:39
TYLKO NIE RUDZINSKA!!!!!!!!!!!!!!! CALA RODZINA - MAZ I SYNEK SA SIEBIE WARCI. WIEM CO PISZE, ONI DIAGNOZY BIORA Z INTERNETU. NIE PISZCIE PROSZE, ZE LEPSZEJ NIE ZNAJDZIE SIE, BO TO BZDURAIKLAMSTWO. JEST TAKSAMO KIEPSKA JAK WIEKSZOSC PEDIATROW
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2013r. o 20:38
~ napisał(a): Ja też należe na Gałczyńskiego i nie narzekam. Nawet jeśli wpadniesz przed 18 pani doktor Cię przyjmie. Dużo osób czepia się jej humorów, ale mi to nie przeszkadza, jest fachowcem i jest świetna dla dzieci.


Humorki maaa...a i przez to pielęgniarki mają.Oj wiele raz narzekałam i 100 razy chciałam się przepisać.Ale jak widzę po moim chłopaku...a jest zapisany do stomadentu,to tam są dopiero parodie.Ja bynajmniej nie mam problemów załatwieniem czegokolwiek u dr.K.nawet jak nie chce to bez problemu wystawia skierowania itp.Jest na pewno dobrym pediatra... jeśli ma wątpliwość wysyła do specjalisty danej dziedziny...tylko te jej humory....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2013r. o 20:47
aniapaula napisał(a):
~Przyszła MAMA napisał(a): Witam wszystkich serdecznie :)
Mam taki mały problem. Nie długo urodzę moje pierwsze dziecko, dlatego też zaczęłam sie interesować przychodniami i lekarzami w Bolesławcu. Więc mam nadzieję, że może ktoś udzieli mi informacji, do jakiej przychodni zdrowia zapisać dziecko, żeby miało bardzo dobrą opiekę zdrowotną.


Witam!
ja mam szacunek do dr Krajewskiego,wspaniały lekarz,nigdy się nie zawiodłam na Nim, moja córeczka bardzo chorowała i to dr Krajewski pomógł mi ,podpowiedział gdzie leczyć córcię.Jestem wdzięczna za okazaną pomoc i serce z jakim podchodzi do dzieci...

to prawda cudowny lekarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pacjentka przychodni przy ul. K. Miarki niezalogowany
31 stycznia 2013r. o 20:50
Należę do przychodni na K.Miarki. Panie w rejestracji są sympatyczne, uśmiechnięte, a że z samą rejestracją jest problem, bo tylu chętnych, a lekarz się nie rozdwoi - trudno. Chce chodzić do najlepszego lekarza w tym mieście, to i odczekać muszę swoje, a czekałam już nie raz i nie drugi, kolejki od godz. 6 przed przychodnią to norma. Na szczęście wizyta u dr Szylin wynagradza te długie wyczekiwania :) Przemiła, ciepła i troskliwa osoba, zapyta o wszystko, udzieli porady, przepisze trafione leki (co nie wszystkim lekarzom się udaje...). Cenię jej wiedzę i umiejętności, dlatego polecam z czystym sumieniem, nigdy się nie zawiodłam :) W przeciwieństwie do dr Żuka i dr Forys. Mam wrażenie, że czasy ich "świetności" już minęły. Do Pani dr kolejki nigdy nie ma, dostaniesz się praktycznie o każdej porze dnia i nocy, a to chyba o czymś świadczy. Poza tym, po wizytach u dr Forys miałam wrażenie, że nie liczy się pacjent, a "odbębnienie" swoich obowiązków i cześć, pa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.