Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Dobra przychodnia w Bolesławcu

~Kaja niezalogowany
31 stycznia 2013r. o 22:37
Niestety nie polecam przychodni na Karola Miarki. Są straszne problemy z rejestracja. Ostanio czesciej lecze dzieci na pogotowiu niz w tej przychodni. Wstaję na 6 do pracy. Mój mały synek zostaje z babcią w domu. Jeżeli babcia "odkryje" ze jest chory po godz. 8 to nie mam juz szans zeby go zarejestrować. Po pierwsze - relefonicznie zwykle nie ma szans. Po drugie osobiście to w piątki czy poniedzialki tez po 8 nie ma szans., musze sie zwalniac z pracy zeby zarejestrowac. Niestety dojazd z pracy zajmuje mi około 30 minut, wiec jak doajde to juz na pewno nie bedzie miejsc. Po trzecie niestety nie mam znajomości w rejestracji (podejrzewam ze dlatego miejsca sie tak szybko konczą rano), a z rodziny mam tylko mame która pilnuje dwójki małych dzieci i jak są chore to też nie może isc z nimi do przychodni rano tylko po to zeby stac przed przychodnią w kolejce. To przychodnia dla emerytów i rencistów, lub bogatych ludzi którzy mają nianki żeby im stały w kolejkach. To jakaś paranoja. Wielokrotnie nie mogłam zarejestrować dzieci. Czekałam na szciescie do następnego dnia, lub trzymałam przez weekend i dochodziło do powikłań, musiałamjechać do szpitala. A kiedy urodziłam pierwsze dziecko srodowiskowa przeprowadziła rozmowę z moim mężem przez telefon i nie przyjechała, bo było jej za daleko. Nie wiedziałam wtedy ze mam prawo do tej wizyty. A ja nawetnie wiedziałabym ze dziecku musi sie odbic. Przy drugim dziecku pielegniarka juz była w domu. Ja sie przepisuje do dr. Krajewskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2013r. o 15:49
na 1 maja,masakra,pielegniarki zakrecone,pediatrzy zero podejścia do dzieci,jedyny lekarz godny polecenia to Bednarski,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pacjentka niezalogowany
1 lutego 2013r. o 23:24
na Starzyńskiego panie z recepcji bardzo miłe no i pan Franciszek według mnie bardzo dobry lekarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaja niezalogowany
1 lutego 2013r. o 23:28
szukam przychodni w boleslawcu dla mojej mamy. zastanawiam sie nad stomadentem. Mama niestety musi byc po stała opieka ze wzgledu na przeszczep serca. Ma swojego kardiologa i kardiochirurga we Wroclawiu, ale jest tez jej potrzebny dobry lekarz pierwszego kontaktu. Kogo polecacie w Bolcu/Stomadencie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~megi niezalogowany
23 sierpnia 2013r. o 14:30
Witam
Czy jest ktoś na tym forum, kto wie którzy lekarze POZ,przyjmują w przychodni na Staszica i na Mickiewicza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ankam niezalogowany
23 sierpnia 2013r. o 17:55
~megi napisał(a): Witam
Czy jest ktoś na tym forum, kto wie którzy lekarze POZ,przyjmują w przychodni na Staszica i na Mickiewicza?

pediatrzy: dr Kaczyńska, dr Pomichter i dr Sadczuk,
dla dorosłych dr Bednarski, dr Chmielewska, dr Hasai i dr Laskowska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2013r. o 16:56
dziś przyszłam z dzieckiem na szczepienie na 1 maja. od wejścia słychać było awanture w gabinecie gdzi pani badała dziecko. w pewnym momencie krzykła" prosze nie histeryzować nic się nie stanie jak popłacze 5 minut" prosze nie zabawiać dziecka nic mu nie będzie" krzyczała ....miałam ochote słysząc to wyjść z tamtą...nie znam pań tam pracujących ale wydaje mi się że nie mająą podejścia do dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2013r. o 16:58
dziś przyszłam z dzieckiem na szczepienie na 1 maja. od wejścia słychać było awanture w gabinecie gdzi pani badała dziecko. w pewnym momencie krzykła" prosze nie histeryzować nic się nie stanie jak popłacze 5 minut" prosze nie zabawiać dziecka nic mu nie będzie" krzyczała ....miałam ochote słysząc to wyjść z tamtą...nie znam pań tam pracujących ale wydaje mi się że nie mająą podejścia do dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.