Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Siłownia w Bolesławcu

~Koksu niezalogowany
7 stycznia 2011r. o 12:53
Jest także bolesławianka :) Tam kosztuje 45 zł karnet dla dorosłych 40 poniżej 20 roku życia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 stycznia 2011r. o 13:35
75 zl bez ograniczen dla doroslych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5426
#Tomuh nieaktywny
7 stycznia 2011r. o 17:16
Ja bym proponował Activ, karnet za 60 zł no ale nie podrożeje tak drastycznie jak w Cezarze pewnie później :D poza tym bardzo miła atmosfera i po prostu polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2264
#Katrina nieaktywny
7 stycznia 2011r. o 17:39
Tomuh napisał(a): Ja bym proponował Activ, karnet za 60 zł no ale nie podrożeje tak drastycznie jak w Cezarze pewnie później :D poza tym bardzo miła atmosfera i po prostu polecam.

Jakie 60 zł ?? Activ się cenią 75 za m-c natomiast Cezar 92 zł w tym bez ograniczeń masz możliwość korzystania z saun na Ogrodowej sauna godz.30 zł masakra!!

Uśmiechnij się, bo nigdy nie wiadomo kto zakocha się w twoim uśmiechu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5426
#Tomuh nieaktywny
7 stycznia 2011r. o 17:47
Cezar teraz jest promocja - 50 zł dla starszych 40 dla młodszych tak u mnie w szkole jest na plakacie. w Activie 60 dla -20 a + 75 tak jak mówisz, nie wiem jak tam z sauna bo nigdy sie tym nie interesowałem..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2264
#Katrina nieaktywny
7 stycznia 2011r. o 18:01
Tomuh napisał(a): Cezar teraz jest promocja - 50 zł dla starszych 40 dla młodszych tak u mnie w szkole jest na plakacie. w Activie 60 dla -20 a + 75 tak jak mówisz, nie wiem jak tam z sauna bo nigdy sie tym nie interesowałem..

od kiedy jest ta promocja??

Uśmiechnij się, bo nigdy nie wiadomo kto zakocha się w twoim uśmiechu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5426
#Tomuh nieaktywny
7 stycznia 2011r. o 18:03
Teraz jest. + sauna gratis. Zadziwiło mnie to strasznie. Wydaje mi się, że co raz mniej ludzi mają i dlatego tak zmienili a potem ceny pójdą w góre bo sezonowcy wrócą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2264
#Katrina nieaktywny
7 stycznia 2011r. o 18:57
jak masz mniej niz 20 lat to masz cene promocyjną 50 zł + sauna w cenie ale tylko w czwartki.
Jeżeli chodzi o osoby powyżej 20 tego roku życia to cena jest następująca 92 złote w tym sauna też bez ograniczeń czasowych, ale tylko w czw. i Panie mają rano w srodę jeszcze jedną godzinkę w cenie.

Uśmiechnij się, bo nigdy nie wiadomo kto zakocha się w twoim uśmiechu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza