Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Horror mieszkańców Nowogrodźca - powstanie farma wiatrowa

~Zirytowany niezalogowany
15 maja 2010r. o 21:07
Elektrownia atomowa nie bo jak wybuchnie to co będzie...Elektrownia węglowa nie bo zanieczyszczenia i Co2...Elektrownia wodna nie bo rybki pływać nie mogą bo zmienia się przepływ rzeki... Elektrownia słoneczna nie bo ogniwa drogie i nie estetyczne...wiatrowa nie bo psuja krajobraz ptaszki nie mogą latać i ludziom się nie podoba. Moja odpowiedź to kupcie sobie składaka z dynamem odwróćcie go do góry kołami i kręćcie oto źródło energii. Polakowi zawsze coś nie pasi żenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
15 maja 2010r. o 22:48
świete słowa ,tutaj nigdy nikomu nic nie pasuje : :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
15 maja 2010r. o 23:03
rozumiem ze przeciwnicy nie używają rowniez telefonow komorkowych skoro chca zyc w powietrzu bez wszelkich fal. przykladaja sobie wzmacniacze do głowy a tu wielkie halo.
nadajnik gsm , ten dopiero ma moc a mamy je na około, czasami 50 m od domu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4306
#Kicia__19 nieaktywny
15 maja 2010r. o 23:13
No tak troszke przegladajac you tube znalazłam argumenty na Nie. Sami ocencie ;)

&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XXX niezalogowany
15 maja 2010r. o 23:23
Ja nie jestem przeciwnikiem wiatraków - niech sobie stawiają, proszę bardzo. Ale jeśli ktoś chce mi to postawic prawie na podwórku i nie pyta o pozwolenie (bo taka sytuacja jest w gm.Nowogrodziec) to lekka przesada. Jest wiele wolnych przestrzeni, gdzie do budynków mieszkalnych jest rozsądna odległoś, a nie jak w tym przypadku.
Jeśli tak pragniecie tych witraków, to napiszcie jeden z drugim, że chcecie miec to koło siebie (najlepiej na posesji). Może za postawę proekologiczną gratis dostaniecie...a buczenie tego ponoc uspokaja....A infradźwięki stosowane są przecież w medycynie czy rehabilitacji....a że w nadmiarze może to prowadzic do poważnych chorób....to przecież nieważne i tak kiedyś umrzemy. Domu też nie sprzedaż....bo nikt taki głupi nie będzie żeby go kupic...Same plusy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
15 maja 2010r. o 23:37
fox34 napisał(a): Przecież u nas nawet nie ma takiego wiatru, jakiego wymaga ten złom

to jest jedyny sluszny argument, a cale to gadanie o szkodliwosci, krajobrazie... jest g**** warte.


Dopisane 15.05.2010r. o godz. 23:37:

~XXX napisał(a): Ja mam małe dziecko i chciałabym je wychowac w zdrowym środowisku - a szkodliwość wiatraków wiadoma jest wszem i wobec!!! Dlaczego Niemcy czy Francuzi się tego wyzbywają skoro to takie cacy?

Siejesz herezje i to grube! Cała europa zachodnia dąży do tego żeby jak najwięcej energii pozyskiwać z odnawialnych źródeł, stawiają coraz więcej elektrowni wiatrowych! Nic twojemu małemu czy dużemu dziecku się nie stanie, wyzbądź się promieniowania telefonu komórkowego, to dopiero ma szkodliwy wpływ!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
15 maja 2010r. o 23:38
drugi film to żaden argument :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~yupi niezalogowany
15 maja 2010r. o 23:43
~XXX napisał(a): Ja nie jestem przeciwnikiem wiatraków - niech sobie stawiają, proszę bardzo. Ale jeśli ktoś chce mi to postawic prawie na podwórku i nie pyta o pozwolenie (bo taka sytuacja jest w gm.Nowogrodziec) to lekka przesada. Jest wiele wolnych przestrzeni, gdzie do budynków mieszkalnych jest rozsądna odległoś, a nie jak w tym przypadku.
Jeśli tak pragniecie tych witraków, to napiszcie jeden z drugim, że chcecie miec to koło siebie (najlepiej na posesji). Może za postawę proekologiczną gratis dostaniecie...a buczenie tego ponoc uspokaja....A infradźwięki stosowane są przecież w medycynie czy rehabilitacji....a że w nadmiarze może to prowadzic do poważnych chorób....to przecież nieważne i tak kiedyś umrzemy. Domu też nie sprzedaż....bo nikt taki głupi nie będzie żeby go kupic...Same plusy

Ja bardzo chętnie postawie taki wiatrak obok domu .Niestety mieszkam w centrum miasta , ale obok jest bardzo duży plac Zgorzelecka/Łokietka więc tam poproszę :P . Tyle że w umowie musi być jedna ważna klauzula : Prąd będę miał tańszy o 50% :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza