Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zwolnienia w Carrefour

3676
#MiniMini nieaktywny
10 czerwca 2010r. o 19:22
JAKIE WYZNANIA;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2010r. o 20:01
Kiedyś pare miesięcy temu za kolejki przy kasach trzeba było iśc do Dyra na dywanik . A teraz wolna amerykanka . Kazdy robi co chce . Carrefour to juz pomyłka , jak był stary dyro to było wszystko ok . A CO do pań z Ochrony to poprostu śmieszne, że takie panie tam jeszcze pracują , a zapomniałam że jednej już niema pani E. M.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gosia niezalogowany
10 czerwca 2010r. o 20:15
jakby ci co wykładają towar siedzieli na kasie to ciekawe kto by zapełniał półki? Wtedy byłby płacz że w półkach pusto... a myślę że jakby było więcej kasjerek to by na tych kasach siedziały. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2010r. o 20:38
~ napisał(a): Kiedyś pare miesięcy temu za kolejki przy kasach trzeba było iśc do Dyra na dywanik . A teraz wolna amerykanka . Kazdy robi co chce . Carrefour to juz pomyłka , jak był stary dyro to było wszystko ok . A CO do pań z Ochrony to poprostu śmieszne, że takie panie tam jeszcze pracują , a zapomniałam że jednej już niema pani E. M.


TĄ PANIĄ M.TO PEWNIE PRZENIEŚLI ŻEBY UCHRONIĆ OD ZWOLNIENIA

Zmoderowano 10.06.2010 godz.21:49 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zg niezalogowany
10 czerwca 2010r. o 23:01
Pani E. już działa w Zgorzelcu:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOja niezalogowany
10 czerwca 2010r. o 23:29
I TAK TEN CARREFOUR TO O KANT TYŁKA RZADKO BYŁO TAK ŻE BYŁO WSZYSTKO CO BYŁO W ULOTCE PROMOCYJNEJ NAWET JAK WAROWAŁAM POD SKLEPEM JUŻ PRZED OTWARCIEM.WSZĘDZIE SĄ JAKIEŚ ZWOLNIENIA NIE WY PIERWSI NIE OSTATNI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa S. niezalogowany
11 czerwca 2010r. o 0:04
~ napisał(a): Kiedyś pare miesięcy temu za kolejki przy kasach trzeba było iśc do Dyra na dywanik . A teraz wolna amerykanka . Kazdy robi co chce . Carrefour to juz pomyłka , jak był stary dyro to było wszystko ok . A CO do pań z Ochrony to poprostu śmieszne, że takie panie tam jeszcze pracują , a zapomniałam że jednej już niema pani E. M.


Tutaj widziałam, że o jakiś Paniach rozmawiacie :) Ja rzadko w tym sklepie bywam ale jakos ostatnio mialam wrazenie ze ochroniarze smieja sie z klientow przez te swoje sluchawki czy co tam maja! Kiedys byli starzy i bylo ok, a teraz widze jakas mlodziez po 20 lat :/ No szkoda... wydawalo sie ze to w miare dobry sklep
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lary niezalogowany
11 czerwca 2010r. o 13:42
:D śmiać mi się chce co wy tu piszecie,,, !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza