Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry adwokat

~ niezalogowany
14 września 2012r. o 15:06
PILNIE POTRZEBUJE DOBREGO! ADWOKATA,TAKIEGO Z POWOŁANIA,KTÓRY RZETELNIE ZAJMIE SIE MOJA SPRAWA.CHODZI O PRAWO RODZINNE!KOGO POLECICIE? TO NAPRAWDE PILNE! Z GÓRY DZIEKUJE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~LUCYFER niezalogowany
14 września 2012r. o 15:48
Polecam zespół adwokatów DAS mieszczą się we Wrocławiu obszar działania cała europa opłata roczna ochrony prawnej pełny pakiet rodzinny 620pln.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2012r. o 23:56
~ napisał(a): PILNIE POTRZEBUJE DOBREGO! ADWOKATA,TAKIEGO Z POWOŁANIA,KTÓRY RZETELNIE ZAJMIE SIE MOJA SPRAWA.CHODZI O PRAWO RODZINNE!KOGO POLECICIE? TO NAPRAWDE PILNE! Z GÓRY DZIEKUJE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zenek niezalogowany
9 grudnia 2012r. o 11:34
Polecicie kogoś w sprawie z prawa pracy? ale rzetelnego i znającego się na temacie. Sprawa jest trudna, bo pracodawca to duża firma a pracownicy zastraszani, ale przy dobrym radcy do wygrania (miałbym takie życzenie...)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~upierzonywaz niezalogowany
3 stycznia 2013r. o 10:14
Nie wiem czy są najlepsi, wiem że mi pomogli i w sumie to tyle. Tzn pomogli mi i ogólnie jestem zadowolony z pomocy oraz z szybkości udzielonej porady bo tak jak piszą tak działają czyli w 24 godziny. Ceny mają raczej standardowe ni duże ni małe. Plusem jak dla mnie jest możliwość dostania porady bez wychodzenia z domu, no ale to plusy jak dla mnie. Tyle że jest to porada online więc nie wiem czy ci to odpowiada, ale jak nie korzystałeś to skąd masz wiedzieć czy ci odpowiada czy nie, w sumie tak czy inaczej tutaj link e-prawnik.pl/zamow-opinie/ mają też forum gdzie czasami udaje się dostac porade darmowo, ale w prostszych sprawach więc raczej twoja odpada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mik_65 niezalogowany
25 października 2013r. o 16:16
Dobra jest adw. Małgorzata Gruszecka. Bardzo dobrze prowadzi sprawy. Fachowiec w swoim zawodzie. Prowadziła moją sprawę i byłem bardzo zadowolony. Polecam.
Słyszałem też że Łysiak i Wolak są nieźli. Na mieście słychać że nie warto iść do Agnieszki Śmigalskiej i Arkadiusza Malaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kik-klik niezalogowany
25 października 2013r. o 18:23
hihihi ci którzy podają tu swój nr telefonu są tak widocznie
sfrustowani brakiem klientów że robią sobie kryptoautoreklamę
hahahahaha dobre !!!
Ja polecam adw. Monikę Szyndler-Wolak. To osoba rzetelna, kompetentna. Moją sprawę poprowadziła bardzo sprawnie i skutecznie ! Z czystym sumieniem polecam !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 października 2013r. o 10:59
~mik_65 napisał(a): Dobra jest adw. Małgorzata Gruszecka. Bardzo dobrze prowadzi sprawy. Fachowiec w swoim zawodzie. Prowadziła moją sprawę i byłem bardzo zadowolony. Polecam.
.


Nie polecam tej Pani-oszustka!Wyciągnęła ode mnie kasę, po czym nie zrobiła kompletnie nic, a na koniec skwitowała, że to było za jej poradę. A niestety nie miałam z nią żadnej pisemnej umowy i nie mogłam nic już zrobić!A wyszło ,że koszt porady wyniósł grubo ponad 300 zł. Ponadto traktuje ludzi jak śmieci, nie przyjęła mnie nawet w gabinecie, bo tam już była podłoga umyta i nie chciała żeby tą podłogę pobrudzić...Jednym słowem "profesjonaliska"!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.