Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Opryski nad Bolesławcem

~jogi babu niezalogowany
28 września 2010r. o 11:45
&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jogi babu niezalogowany
28 września 2010r. o 11:49
&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lol niezalogowany
28 września 2010r. o 11:50
Tępota ludzka nie zna granic. Nie wiem czy wiekszość wątpliwej jakości poszukiwaczy wiedzy tego forum wie, ze od wielu wielu lat - juz nawet w poprzednim ustroju, nad naszym miastem przebiegał wążny szlak lotniczy. Gdzie szlak nie oznacza, ze przeleci jeden samolot dziennie a kilkanaście. Dwa, przeloty te odbywają sie zazwyczaj w dzień, co oznacza, że na godzinę może nad nami przelatywać po kilka statków powietrznych i to w godzinach około południowych gdy odbywa się dużo rejsów . Np wszystkie loty do Anglii/Irlandii z Wrocławia przelatują nad okolicą Bolesławca. No tak ale lepiej szukać pożywki dla durnowatych teorii. Za komuny kilka razy dziennie w niektórych porach roku przelatywały dwa odrzutowce w ramach tzw powietrznej obrony kraju, która nad Bolesłąwcem rozpoczynały manewr skrętu wzdłuż granicy Polski w kierunku Bogatynii. No tak zapomniałem że wtedy opryski robiły bo tak nisko leciały.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3668
#puma2009 nieaktywny
28 września 2010r. o 11:51
woow, ale opryski -ale chyba nie u nas kolego...

-Obywatele nie powinni bać się swoich rządów. Rządy powinny bać się swoich obywateli."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jogi babu niezalogowany
28 września 2010r. o 11:55
&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3668
#puma2009 nieaktywny
28 września 2010r. o 11:56
~jogi babu napisał(a):
&feature=related
-daj spokuj kolego :/

-Obywatele nie powinni bać się swoich rządów. Rządy powinny bać się swoich obywateli."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lolek niezalogowany
28 września 2010r. o 12:16
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 września 2010r. o 16:32
Dzięki Jogi babu za filmy z Chembusterem , nawet nie wiedziałem ,że coś takiego istnieje. Masz blade pojęcie jak to działa?


Dopisane 28.09.2010r. o godz. 16:32:

~Lol napisał(a): Tępota ludzka nie zna granic. Nie wiem czy wiekszość wątpliwej jakości poszukiwaczy wiedzy tego forum wie, ze od wielu wielu lat - juz nawet w poprzednim ustroju, nad naszym miastem przebiegał wążny szlak lotniczy. Gdzie szlak nie oznacza, ze przeleci jeden samolot dziennie a kilkanaście. Dwa, przeloty te odbywają sie zazwyczaj w dzień, co oznacza, że na godzinę może nad nami przelatywać po kilka statków powietrznych i to w godzinach około południowych gdy odbywa się dużo rejsów . Np wszystkie loty do Anglii/Irlandii z Wrocławia przelatują nad okolicą Bolesławca. No tak ale lepiej szukać pożywki dla durnowatych teorii. Za komuny kilka razy dziennie w niektórych porach roku przelatywały dwa odrzutowce w ramach tzw powietrznej obrony kraju, która nad Bolesłąwcem rozpoczynały manewr skrętu wzdłuż granicy Polski w kierunku Bogatynii. No tak zapomniałem że wtedy opryski robiły bo tak nisko leciały.


Dziękuję Lol za wyrażenie opinii , jak rozumiem mnie również zaliczasz do wątpliwej jakości poszukiwaczy prawdy. Cieszy Twoje uznanie i przyznać muszę ,że ciepło mi się zrobiło pod sercem , po przeczytaniu Twojego posta. Ewidentnie mam rację skoro pojawia się ktoś , kto się ze mną nie zgadza. Jeszcze raz dzięki. Zaś mapę komunikacji lotniczej nad Polską zapodał bodajże hemi na wcześniejszych stronach tematu. Ale i Twój wkład się liczy , miłego dnia.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.