Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

8117
#alabaster72 nieaktywny
1 lutego 2012r. o 22:04
Jaki powiadasz,zamieniam się w słuch :D [img=1328130247_vosmb20.jpg]

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
1 lutego 2012r. o 22:07
Ja też widziałam :D :D :P :*
A niektórzy nawet poczuli ..jaki im krew napływa ... :| :D

&feature=related


Dopisane 01.02.2012r. o godz. 22:07:

alabaster72 napisał(a): Jaki powiadasz,zamieniam się w słuch :D


O nie nie , nic z tych rzeczy :D :D :D
[ czerwona jak cegła ..] :| :D

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
1 lutego 2012r. o 22:09

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
1 lutego 2012r. o 22:09
No to ładnie :P Oj Gosia, Gosia, co ja się z Tobą mam - jak Cię nie przypilnuję to rach ciach i się rozbisurmaniasz ;P:>

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
1 lutego 2012r. o 22:10
;( ja chcę bajeeeeee ;(

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
1 lutego 2012r. o 22:14
Cicho jedno z drugim :> :D :D :D
Ja też bym wiele chciała, a mam to co mam :D


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7646
#Akiwa nieaktywny
1 lutego 2012r. o 22:15
....ale dobrze Cię widzieć Gosia ;) Ale ja już dziś się na Was nie napatrzę:) Dobrej nocki :*Bo-kto rano wstaje-ten wcześniej chodzi spać :D :/


Dopisane 01.02.2012r. o godz. 22:15:

....i ja też chcę baję na dobranoc!!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
1 lutego 2012r. o 22:19
Miło mi .. :*

Dzisiaj bajki nie będzie , a to z tego powodu, że nie :D
No dobra starą wygrzebię ..kawałek ..D_T niech dopisze :D :D :P

Tak często go spotykałam , mijaliśmy się na ulicy , ale on nawet nigdy na mnie nie spojrzał , przynajmniej tak wtedy mi się wydawało.
Wciąż miałam przed oczyma jego krucho- czarne włosy i błękitne oczy , nawet w snach . Chyba nie mogłam sobie nawet pomarzyć , żeby kiedykolwiek zamienił ze mną słowo, o dotyku nawet nie było mowy . Cóż ja zwykła szara myszka....gdzież mi stanąć obok dziewczyn, na które zwracał uwagę . Pewnego ciepłego wieczoru, samotnie snułam się po bezludnych zaułkach , jakoś nie miałam ochoty spotkać kogokolwiek , chyba samotność była jedynym moim sprzymierzeńcem . Zapach skoszonych trawników napełniał mnie spokojem , włosy luźno opadające na ramiona, delikatnie czesał wiatr, jak tu jest pięknie . Usiadłam na ławeczce w parku , wodząc wzrokiem pływające na jeziorku dzikie kaczki , nawet nie wiem ile tak siedziałam samotnie w zamyśleniu . Nagle ni stąd ni zowąd, obok mnie ktoś się przysiadł , pytając czy może , nawet nie spojrzałam na niego i głos też mi nic nie mówił , niedbałym ruchem głowy tylko skinęłam , że tak . Właściwie to wolałam posiedzieć sobie sama , ale ........
Błogi spokój przerwał mi nieziemski zapach perfum, mężczyzny siedzącego obok i chyba już nawet nie mogłam się skupić na obserwowaniu kaczek , kątem oka spojrzałam w jego stronę i ............... i nagle serce podeszło mi pod gardło , to on . Chciałam się zerwać i odejść , ale nogi odmówiły posłuszeństwa , serce waliło jak młotem , chyba zauważył mój niepokój, bo nagle zapytał czy aby jednak nie przeszkadza . Zdołałam tylko wypowiedzieć stłumionym głosem ...nie .
- Czy Ty...czy nie jesteś tą dziewczyną , którą tak często mijam idąc do pracy ?
- Chyba , a może na pewno, mijamy się przy alejce drzew niedaleko tego parku .
Miedzy nami nawiązała się rozmowa , tak dobrze się z nim rozmawia , tylko dlaczego jego oczy są tak smutne , nie miałam odwagi zapytać . Nawet nie zauważyłam jak zrobiło się ciemno , chyba nawet troszeczkę się przestraszyłam , bo miałam spory kawałek do domu , zaproponował , ze mnie odprowadzi . Szliśmy bez słów, wsłuchując się w granie świerszczy , jaka byłam wtedy szczęśliwa.
Nie widziałam go przez kilka dni ...szkoda . Wracając z pracy , postanowiłam pójść do parku i chyba od razu zobaczyłam na pamiętnej ławeczce , właśnie jego , on też mnie zauważył i przywitał mnie szczerym uśmiechem .
-Miałem nadzieję , ze Cię tu spotkam ... Chyba na te słowa czekałam całe życie . Spotykaliśmy się coraz częściej , pewnego dnia gdy mnie odprowadził do domu , zaproponowałam , żeby wstąpił na kawę . Jego uśmiech powiedział mi wszystko , już wchodząc po schodach czułam szybsze bicie serca , a ręce miałam mokre od potu , nie mogłam otworzyć drzwi, bo.... bo z drżenia trudno było trafić kluczem w dziurkę .
- Pozwól , ze Ci pomogę. Delikatnie złapał moją rękę i wziął klucz.... nie wiem czy zdołam przekroczyć próg , nogi mam jak z waty, oby tylko tego nie zauważył. A jednak .... zapytał czy czuję to samo co on i doskonale wiedziałam, co ma na myśli . Nie byłam w stanie wypowiedzieć ani jednego słowa , tylko popatrzyłam w te nieziemskie piękne oczy , a on przytulił mnie tak mocno, ze wyraźnie czułam rytm jego serca... Nie wiem co się ze mną działo , usta z niecierpliwością szukały jego ust , ręce niecierpliwie gładziły jego włosy .... czułam dokładnie jego muskularne ciało , które było tak blisko , czułam chyba każdy najmniejszy jego skrawek ... Och jak on namiętnie całował , usta ....


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA KGHM zaprasza