Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

~~D niezalogowany
21 czerwca 2021r. o 17:47
To po kiego ,,wuja'' tu ciągle się wcinasz skoro sam piszesz że masz nadzieję że o tobie zapomną?
Przeczytaj jeszcze raz post E i postaraj się go zrozumieć głupcze . Masz swoje patologiczne sodowisko do którego idealnie pasujesz więc po co tu wchodzisz ?
Przecież zaczepiasz tu kilka forumowiczek a w innych tematach zaczepiasz Falco szukając zwady. Wszyscy już cię totalnie olali .Nawet twoja ostatnia przyjaciółka jakby zrozumiała że z tej ,,znajomości'' nic dobrego jej nie czeka.
Pozostają ci więc tylko koledzy z rampy.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pannazdzieckiem niezalogowany
21 czerwca 2021r. o 18:58
Kumple śom Kumple Droga Gocho , miło

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~D niezalogowany
21 czerwca 2021r. o 19:14
Widzisz? Nawet nie masz pewności kto pisze a jednak w swojej bezdennej głupocie nie jesteś w stanie powstrzymać się od operowania imionami. I jest to jeden z powodów że ludzie mający chęć swoją prywatność w jakimś stopniu zachować , nie chcą mieć z tobą nic wspólnego. Wiedzą że w swoim pijackim amoku będziesz wyciągał ich prywatne sprawy na forum publiczne. Z chęci ,,zaistnienia'' lub z czystej zawiści że inni mają oparcie w bliskich lub prawdziwych znajomych którzy znając ich najgłębsze głębokie sekrety nie napiszą tu o tym tak jak ty to robisz od lat.
Jesteś człowiekim na wskroś fałszywym a tacy zawsze ,prędzej czy później zostają sami. Tak jak ty teraz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowa Aronia niezalogowany
22 czerwca 2021r. o 18:28
~~D napisał(a): Widzisz? Nawet nie masz pewności kto pisze a jednak w swojej bezdennej głupocie nie jesteś w stanie powstrzymać się od operowania imionami. I jest to jeden z powodów że ludzie mający chęć swoją prywatność w jakimś stopniu zachować , nie chcą mieć z tobą nic wspólnego. Wiedzą że w swoim pijackim amoku będziesz wyciągał ich prywatne sprawy na forum publiczne. Z chęci ,,zaistnienia'' lub z czystej zawiści że inni mają oparcie w bliskich lub prawdziwych znajomych którzy znając ich najgłębsze głębokie sekrety nie napiszą tu o tym tak jak ty to robisz od lat.
Jesteś człowiekim na wskroś fałszywym a tacy zawsze ,prędzej czy później zostają sami. Tak jak ty teraz.


Fałszywym powiadasz D... Nigdy nie wstydziłem się swego nazwiska ,dzieci i przekonań . A Ty ,kto qurwa jesteś ? Żeby mnie oceniać ? Nawiasem , jeszcze kilku kumpli mi zostało i trzy Przyjaciółki , więc daruj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mnie nie oszukasz niezalogowany
22 czerwca 2021r. o 18:47
Oczywiście że prawdą jest że śmierdzisz na odległość fałszem. Może ty głupcze nie wstydzisz się nazwiska ale wielu jest tu takich co dzisiaj wstydzą się przyznać do znajomości z toba. Nawet tej sprzed lat. Pytasz kim jestem? A kim ty jesteś byś oceniał innych ,byś mieszał się w ich życie . Twój czas na poszukiwanie w tym temacie tych promieni już dawno minął.
Piszesz o kumplach? Wiemy kim są i czym się zajmują .Trzy przyjaciólki? Też wiemy jakiej profesji. Amoże napiszesz ich imiona?Przecież ty się nie wstydzisz.
Więc daruj sobie to wciskanie kitu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowa Aronia niezalogowany
22 czerwca 2021r. o 19:04
~~mnie nie oszukasz napisał(a): Oczywiście że prawdą jest że śmierdzisz na odległość fałszem. Może ty głupcze nie wstydzisz się nazwiska ale wielu jest tu takich co dzisiaj wstydzą się przyznać do znajomości z toba. Nawet tej sprzed lat. Pytasz kim jestem? A kim ty jesteś byś oceniał innych ,byś mieszał się w ich życie . Twój czas na poszukiwanie w tym temacie tych promieni już dawno minął.
Piszesz o kumplach? Wiemy kim są i czym się zajmują .Trzy przyjaciólki? Też wiemy jakiej profesji. Amoże napiszesz ich imiona?Przecież ty się nie wstydzisz.
Więc daruj sobie to wciskanie kitu.



Janusz , czy ja ci wciskam kit ? Próbuję oduczyć cię megalomani , a ty bucu wcisæ cz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pannazdzieckiem niezalogowany
22 czerwca 2021r. o 19:16
~~mnie nie oszukasz napisał(a): Oczywiście że prawdą jest że śmierdzisz na odległość fałszem. Może ty głupcze nie wstydzisz się nazwiska ale wielu jest tu takich co dzisiaj wstydzą się przyznać do znajomości z toba. Nawet tej sprzed lat. Pytasz kim jestem? A kim ty jesteś byś oceniał innych ,byś mieszał się w ich życie . Twój czas na poszukiwanie w tym temacie tych promieni już dawno minął.
Piszesz o kumplach? Wiemy kim są i czym się zajmują .Trzy przyjaciólki? Też wiemy jakiej profesji. Amoże napiszesz ich imiona?Przecież ty się nie wstydzisz.
Więc daruj sobie to wciskanie kitu.



Janusz , czy ja ci wciskam kit ? Próbuję oduczyć cię megalomani , a ty bucu wciąż po pasemkach
.. kiedy ta rozprawa ?

...jeśl powiedziało się a , to trzeba powiedzieć bee baranie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~D niezalogowany
22 czerwca 2021r. o 19:18
Ty masz poważny problem z Falco.A jeszcze większy z samym sobą.
Ty naprawdę myślisz że nikt tu cię nie zna na tyle by określić kim jesteś? Zbyt wielu ludzi skrzywdziłeś .
Zamiast więc ciągle tu pisać o Bułhakowie przeczytaj raczej''PiotrusiaPana'' bo to idealnie do ciebie pasuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza