Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~Liliowoniebieski Plektrantus niezalogowany
13 lutego 2018r. o 22:45
Anal-fabeci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkły Sadziec niezalogowany
23 lutego 2018r. o 16:16
a co to ostatnio było że jedn z pracowników pobił innego w godzinach pracy?na nocce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowy Grab niezalogowany
23 lutego 2018r. o 21:21
~~Czerwonobrązowa Gęsiówka napisał(a):
~~Złotobrązowa Wiekuistka napisał(a): nikt nie narzekał...
robole zwykli -50gr-1.50zl
znajomi 2-4zł
rodzinka 4zl++
nie jesteś z rodziny nie masz plecow szanse na godne pieniadze i awans niewielkie

NIE POLECAM PRACY W ZHENDER!!!


A możesz podać konkretne przykłady dla 2, 3 i 4 kategorii o której piszesz?

kapeć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowata Konwalia niezalogowany
29 marca 2018r. o 21:56
Widzialem jakis czas temu, ze szukali monterow grzejnikow. Ciezka praca, jak zarobki? Prosze o szczere wypowiedzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Migdałowiec niezalogowany
31 marca 2018r. o 12:49
zapytaj ma bramie o kapcia on się zna na wszystkim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Migdałowiec niezalogowany
1 kwietnia 2018r. o 15:27
kapeć odpoczywa po ostatniej imprezie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladolawendowy Pieris niezalogowany
2 kwietnia 2018r. o 10:55
Żeby te obelgi na menago były konstruktywne i mądre choć odrobine. Ale tu ludzie piszą nieskładnie i nie wiadomo co ma do "przekazania". Aż mi się niechce wierzyć że tam "dorośli, normalni" pracownicy są. Tak w ogóle który z was jest taki odważny i mu w twarz nawrzuca? Co?. Dziwicie się że chłop wam nie pomaga? Ja wcale się nie dziwie że ma was w poważaniu, skoro jego nazwiskiem ryje sobie wycieracie. Banda mięczaków, większość z was tu go wyzywa, a w robocie telepiecie się w jego kurniku. Tak to jest w życiu, nie umie nic osiągnąć, to sobie chociarz ulży obsmarowując innych co sobie lepiej w życiu radzą. Mnie to samo spotkało w tym zakładzie. Gadali na mnie za plecami, dowiedziałem się kto, co. Gxy z deliwentem chciałem wyjaśnić sprawe to od razu: " a nie to nie tak, to tamten powiedział, no co ty ja na ciebie?" Nie dość że dziwny czlowiek to jeszcze z innych robi!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Migdałowiec niezalogowany
2 kwietnia 2018r. o 15:25
to ty sobie kapciem ryj wycierasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza