Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Telewizja

1
emem
10 października 2008r. o 17:19
~Danio napisał(a): a emem potwierdza ze jego target to gimnazjalisci


widac nalezysz do grupy docelowej :-) i to mnie cieszy!

Pozdr,
emem


Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lorenzo niezalogowany
10 października 2008r. o 17:38
Jeśli miałbym powiedzieć coś o Emem'ie na podstawie wywiadu to wg mnie jest to sympatyczny, normalny młody człowiek, który wymaga dużo od siebie, a to ważne
Dobrze, że wywiad nie wyglądał tak:
Redaktor: - Mieszka Pan w Bolesławcu?
Bohater: - tak, z mamą
R: - Ma pan dziewczynę?
B: - Nie lubię kobiet.
R: - Co Pan robi w wolym czasie?
B: - Knuję i kombinuję jak tu się dorwać do władzy i dużych pieniędzy.
R: - Czy lubili Pana koledzy w szkole?
B: - Nie.
R: - Czy ma pan jeszcze jakąś inną koszulę?
B: - tak mam dwie, ale lubię tą w białe paski, z białym kołnierzykiem
:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Julian niezalogowany
10 października 2008r. o 19:19
Inaczej wyobrażałem sobie tutejszego pryncypała :-)
Na poczatku gość sprawia wrażenie nawet sympatycznego, a i to że robi doktorat z "serwerologii" jest akurat interesujące.
Chwilami był jak King ( T.Love) gdy opowiadał jak" w mieście świętej wieży mieszkali więc bez ślubu i klepali słodką biedę ":-)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mariusz niezalogowany
10 października 2008r. o 19:39
coś Lorenzo/Franz masz traumę i oblech jestes bo zdaje sie ze redachtór powiedzial nie, gdy probowales podczas spotkania zblizyc do niego swoje łapska . jak tam firma w garażu się rozwija?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lorenzo niezalogowany
10 października 2008r. o 19:57
Mariuszu drogi chyba pomyliłeś osoby :-) ale ciekawych rzeczy się dowiadujemy, bo dlaczego ktoś miałby się dobierać do redachtóra? A jeśli chodzi o interes w garażu... owszem wspominam piękne czasy liceum i muzykowanie z kolegami ile wlezie przy 40W żarówce :-) To były czasy :-) dzięki, że przez Twój post mogłem sobie o tym w tej chwili przypomnieć... Może wyciągnę nawet dziś pudło i pobrzdąkam :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mariusz niezalogowany
10 października 2008r. o 21:30
nie pomylilem . po prostu wiem kim jestes i masz sporo powodow by nienawidzic i zazdroscic redaktorowi : a to ze probujesz personalnie mu dokopac tylko swiadczy o tym, ze nie mozesz go ruszyc merytorycznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lorenzo niezalogowany
10 października 2008r. o 22:14
taaa... a świstak siedzi i pali ze sreberka... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lorenzo niezalogowany
10 października 2008r. o 22:29
A wszystkim na dobry sen proponuję owe foto :-)
http://www.bolec.info/forum/f16/bolecalbum-facet-ktory-mysli-w-bolcu-zdjecie-nr-2603-5696-1.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.