Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Grażyna niezalogowany
9 września 2023r. o 17:12
Tak oto wygląda grajdołek o nazwie gmina Gromadka. Od kilku dni na poboczu drogi Gromadka - Rózyniec-Osła stoję worki ze śmieciami .Tylko czekać aż ich ktoś rozwali . Swoją drogą jakie barany te śmieci wyrzucają na pobocze , nie mówiąc o śmieciach w lasach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bogdan niezalogowany
11 września 2023r. o 8:58
Byłeś na dożynkach gminnych w Gromadce? Opowiedz jak tam było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adam niezalogowany
11 września 2023r. o 9:07
~~Obywatel napisał(a): Jedyną dobrą rzeczą którą zrobił wójt było odsunięcie od władzy dyrektora szkoły w Gromadce. Szkoda tylko że nie zrobił tego z własnej woli tylko pod wpływem presji innych osób. Inne jego działania takie jak kolejny już zakamuflowany remont tzw. alei gwiazd, czyli ulicy Szkolnej w tej części gdzie owe gwiazdy mieszkają, totalnie wnerwił ludzi którzy o nowej drodze mogą tylko pomarzyć. Kolejne jego działania były czysto kumoterskie, jak choćby zatrudnienie swatki i córki w placówkach oświatowych. Nepotyzm niestety jest powszechny w naszej oświacie i często praktykowany przez dyrektorów tych placówek. Takie osoby z rodziny są mocno faworyzowane przez szefostwo. Reszta pracowników patrzy na to z oburzeniem ale nikt się głośno nie odzywa żeby się nie narazić lub roboty nie stracić. Niektórzy dyrektorzy zresztą czują się już totalnie bezkarni i w czasie pracy załatwiają swoje prywatne sprawy lub sprawy innych instytucji, które z ich pracą niewiele mają wspólnego. A gdzie jest nadzór wójta? Udaje że nie widzi?


Piękna racja. A ten wspomniany dyrektor SP w G. powinien znaleźć sobie pracę w Bolesławcu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Don Don niezalogowany
11 września 2023r. o 9:39
~~Bogdan napisał(a): Byłeś na dożynkach gminnych w Gromadce? Opowiedz jak tam było.


Przeciętnie, nie ma co chwalić, ani ganić.
Jaro szalał inni patrzeli.
Kliku pseudovipów próbowało się wypromować, ale czerń nawet tego nie zauważyła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Karagana niezalogowany
11 września 2023r. o 11:05
Te dożynki to obraz nędzy i rozpaczy. Wszyscy wciśnięci w kąt, władza oczywiście stoliki i namiociki osobno. A pleps niech siedzi sam. I ten spęd polityczny oraz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ósmoklasista niezalogowany
11 września 2023r. o 12:51
~~Amarantowa Karagana napisał(a): Te dożynki to obraz nędzy i rozpaczy. Wszyscy wciśnięci w kąt, władza oczywiście stoliki i namiociki osobno. A pleps niech siedzi sam. I ten spęd polityczny oraz

Ponoć mamy demokrację ,równość także wolność słowa oraz wyznania. Aleksander Wielki, czy też Napoleon jadali wspólnie z żołnierzami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółta Konwalia niezalogowany
11 września 2023r. o 21:42
Cisza po dożynkach,
Może ktoś ma jakieś wieści, chwalenia nie było. ha ha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adam niezalogowany
12 września 2023r. o 9:13
~~Złotożółta Konwalia napisał(a): Cisza po dożynkach,
Może ktoś ma jakieś wieści, chwalenia nie było. ha ha


Kto i czym miał się chwalić?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.