Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Mlecznobiały Kuklik niezalogowany
9 września 2023r. o 7:46
Ciekawi mnie czym wójt się będzie chwalił na dożynkach, co zrobił z naszego budżetu, tj. jak przefućkał 50 milionów?
Ile z tego poszło na inwestycje, a ile na wypłatki i premie swoich?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adam niezalogowany
9 września 2023r. o 9:07
Kiedy wreszcie drogi gminne gruntowe zostaną udrożnione,by stały się bezpieczne dla ruchu pojazdów oraz pieszych? Kto ma się tym zająć? Obiecuję się mieszkańcom to i tamto , i nic się w tym zakresie nie robi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ewa niezalogowany
9 września 2023r. o 9:12
~~Mlecznobiały Kuklik napisał(a): Ciekawi mnie czym wójt się będzie chwalił na dożynkach, co zrobił z naszego budżetu, tj. jak przefućkał 50 milionów?
Ile z tego poszło na inwestycje, a ile na wypłatki i premie swoich?


Nie dopuścić go do głosu i nie będzie się chwalił. Zresztą co On ma tam do chwalenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Emerytka niezalogowany
9 września 2023r. o 13:30
~~Szafirowy Sumak napisał(a): Ja nie mam do nikogo pretensji.
To ty je masz.
Ja spokojnie czekam kiedy zrobią i koło mnie. Wiem że gmina nie ma na tyle kasy by zrobić wszystko wszystkim na raz.


My czekamy już 70 lat i dalej czekamy . Może nowe pokolenie doczeka się ,by nasza ulica miała wyłożony asfalt , bądź kostkę brukową . Może bozia nam w tym pomoże?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pis potega niezalogowany
9 września 2023r. o 13:37
Czy w Gromadce jest biuro PO?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obywatel niezalogowany
9 września 2023r. o 13:47
Jedyną dobrą rzeczą którą zrobił wójt było odsunięcie od władzy dyrektora szkoły w Gromadce. Szkoda tylko że nie zrobił tego z własnej woli tylko pod wpływem presji innych osób. Inne jego działania takie jak kolejny już zakamuflowany remont tzw. alei gwiazd, czyli ulicy Szkolnej w tej części gdzie owe gwiazdy mieszkają, totalnie wnerwił ludzi którzy o nowej drodze mogą tylko pomarzyć. Kolejne jego działania były czysto kumoterskie, jak choćby zatrudnienie swatki i córki w placówkach oświatowych. Nepotyzm niestety jest powszechny w naszej oświacie i często praktykowany przez dyrektorów tych placówek. Takie osoby z rodziny są mocno faworyzowane przez szefostwo. Reszta pracowników patrzy na to z oburzeniem ale nikt się głośno nie odzywa żeby się nie narazić lub roboty nie stracić. Niektórzy dyrektorzy zresztą czują się już totalnie bezkarni i w czasie pracy załatwiają swoje prywatne sprawy lub sprawy innych instytucji, które z ich pracą niewiele mają wspólnego. A gdzie jest nadzór wójta? Udaje że nie widzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Don-Bum niezalogowany
9 września 2023r. o 15:01
~~Pis potega napisał(a): Czy w Gromadce jest biuro PO?


Nie widziałem u nas żadnych biur poselskich, tylko organizacje podległe wójtowi i kościołowi i biuro Związku Ukraińców w Polsce, nawet Koło PZW zamknęli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lekko mundry niezalogowany
9 września 2023r. o 15:29
~~Obywatel napisał(a): Jedyną dobrą rzeczą którą zrobił wójt było odsunięcie od władzy dyrektora szkoły w Gromadce. Szkoda tylko że nie zrobił tego z własnej woli tylko pod wpływem presji innych osób. Inne jego działania takie jak kolejny już zakamuflowany remont tzw. alei gwiazd, czyli ulicy Szkolnej w tej części gdzie owe gwiazdy mieszkają, totalnie wnerwił ludzi którzy o nowej drodze mogą tylko pomarzyć. Kolejne jego działania były czysto kumoterskie, jak choćby zatrudnienie swatki i córki w placówkach oświatowych. Nepotyzm niestety jest powszechny w naszej oświacie i często praktykowany przez dyrektorów tych placówek. Takie osoby z rodziny są mocno faworyzowane przez szefostwo. Reszta pracowników patrzy na to z oburzeniem ale nikt się głośno nie odzywa żeby się nie narazić lub roboty nie stracić. Niektórzy dyrektorzy zresztą czują się już totalnie bezkarni i w czasie pracy załatwiają swoje prywatne sprawy lub sprawy innych instytucji, które z ich pracą niewiele mają wspólnego. A gdzie jest nadzór wójta? Udaje że nie widzi?

Oj tam zaraz nepotyzm,wiadomo po co idzie się do władzy,a gromadzki grajdoł zawsze tkwił w komunie, nawet jak się wchodzi do UG to czuć ducha tamtych czasów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza