Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwacze skarbów.

~unknown artist niezalogowany
23 lutego 2016r. o 18:15
W Przejęsławiu jest jakiś schron? Ktoś coś wie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łukasz niezalogowany
26 lutego 2016r. o 9:43
Witam, w Przejeslawiu byl schron wojskowy, ale w tej chwili nie ma po nim sladu.
Mieszkam kolo tego (bylego) schronu i jeszcze do niedawna byl niewielki wykop na jego miejscu.
Jesli jest ktos chetny, to mozemy sie wybrac w tamten rejon lub na wykopki w inny teren.
Kontakt podalem w mojej poprzedniej wiadomosci.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łukasz niezalogowany
8 marca 2016r. o 9:59
Czy ktos posiada moze zdjecia tego bylego schronu w Przejeslawiu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5339
#eurekasystemy nieaktywny
6 kwietnia 2016r. o 22:57
Ostatnio słyszałem od osoby która mieszkała w Skale koło lwówka
przy pałacu

O wejsciu do lochów?
Znajdowało się w kuchni wchodząc do ruin od strony parku po prawej stronie.
Była tam coś w rodzaju studii? wejście około 70cmx70cm.Można się było spuścić na dół po linie.
Na dnie znajdował się tunel idący lekko w dół.Miał około 170cm wysokości, było w łuk oraz podłoga była z płyt - był w bardzo dobrym stanie.
Prowadził prawdopodobnie w stronę zamku Grodziec.
Po około 3 km drogi kończył się zawałem.

Aktualnie wejscie do ruin jest otoczone siatką więc nie pokaże mi tego ale był czas że tam chodziłem i chyba na dole gdzieś było coś zasłonięte w podłodze.

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Damian-mieszkaneic niezalogowany
27 kwietnia 2016r. o 18:48
Budowa początek lata 80,wykonawca WRZKB w Zielonej Górze,przy udziale JW ŚOW (takich jak np.JW 2421 Wrocław ),4 pietra + 1 piętro gospodarczo-magazynowe.Przeznaczenie zapasowe stanowisko dowodzenia ŚOW. To prawda aktualnie budynek nadziemny został zrównany z ziemią jednak....4 pięter ciagnących sie na kilkaset metrów być moze kolometrów...nie zaspano. Jak dojść? wejdz? wiedzą nieliczni i jest to nie lada sztuka. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Damian-mieszkaneic niezalogowany
27 kwietnia 2016r. o 18:50
Mowa oczywiscie o Przejęsławiu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łukasz niezalogowany
3 maja 2016r. o 12:06
Witaj Damian.
Jestes moze z Przejeslawia?
Czesto bywam w miejscu tego bylego obiektu wojskowego i bardzo mnie interesuje ten teren, ale nie ma nigdzie informacji na jego temat.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Frank niezalogowany
3 maja 2016r. o 12:11
~Łukasz napisał(a): Witaj Damian.
Jestes moze z Przejeslawia?
Czesto bywam w miejscu tego bylego obiektu wojskowego i bardzo mnie interesuje ten teren, ale nie ma nigdzie informacji na jego temat.
Pozdrawiam


Ostrożnie z poszukiwaniami w tamtym rejonie, bo możesz trafić na minę. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.