Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Sprzedam lub oddam/przyjmę za piwko lub inne płyny czy słodkości :)

4616
#gawron666 nieaktywny
4 czerwca 2011r. o 15:35
Ja skupuję częsci komputerowe jak ktoś ma...mogą być stare zepsute jak i nowsze na chodzie.Interesują mnie zwłaszcza płyty główne i procesory.Zresztą jest ogłoszenie w dziale "komputery-kupię"...pozdrawiam

"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
4 czerwca 2011r. o 16:30
dobry temat,ja mam np.masę gazet o tematyce motocyklowej,samochodwej,wszystko to lezy w piwnicy bo...nie wyrzuce przeca i jak sie dobrze poszpera to icałe rocznikiŚwiata Motocykli czy inne...
Wielu z nas pewnie ma takie cudo jak Świat Wiedzy;) tez mogę za jakieś piniondze komus odsprzedać 5 segregatorów:)
ładowarki i telefony komórkowe tez jakies mam ale to raczej epoka gdzie dzwoniły i wysyłały smsy a polifonia to juz był hardcore:D

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4576
#nicolette nieaktywny
4 czerwca 2011r. o 18:09
oddam za.......a mogą byc dwie kaszki mleczno ryzowe :)lub same ryzowe:)nosidło fotelik do samochodu - do 13stu kilo w stanie bdb mam tez do oddania taki spiworek-becik dla niemowlaczka ,bardziej dla chłopczykastan idealny.zapraszam gg 35967270

Zmoderowano 04.12.2012 godz.17:00 - powód: dodanie informacji (Sekkmet)

,,Tajemnica człowieczeństwa kryje się w tęsknocie za tajemnicą wszechrzeczy.,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
4 czerwca 2011r. o 19:34
~Snikers napisał(a): Temat dobry, ja mam dużo takich rzeczy, jak w końcu uda mi się zalogować, to sporządzę listę. Hemi jak masz jakieś fajne starocie komórki to jestem chętny, bardzo lubię takie sprzęty.


Jak pisałem mam SX1 samsunga i też kilka innych - ale raczej niekompletne... dla elektronika-magika który powyciąga z nich wyświetlacze itp:)


Dopisane 04.06.2011r. o godz. 19:34:

ZXZ napisał(a): Dobry wieczór, Jegomościu interesował by mnie ten ruter chetnie bym go kupił napisz troche więcej informacji i za ile :)


Nie pisałem nic o routerze... mam starą kartę sieciową ale już zabrana - Igi był pierwszy. Zgarnął też dźwiękówkę i ramy:)

Nikt nie korzysta na co dzień ze starszej nokii albo SE? Tak jak mówię mam zestawy słuchawkowe jakieś itp. mam fajną oryginalną nokiową przejściówkę z tego ich wejścia na wejście słuchawkowe normalne - jack.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4533
#straznik7 nieaktywny
4 czerwca 2011r. o 22:43
Jeżeli ktoś z państwa ma do oddania za darmo jakiekolwiek książki, gazety (zestawy), komiksy albo coś tego rodzaju to z chęcią przyjmę każdą ilość. W razie pytań lub informacji bardzo proszę o kontakt e mail [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lestat niezalogowany
4 czerwca 2011r. o 23:06
mam do oddania mnóstwo kaset magnetofonowych z muzyką heavy metal około 90 sztuk, sepultura, metallica, iron maiden i wiele innych. email: [email protected], tel 662 265 301
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3764
rsk1990
5 czerwca 2011r. o 10:40
A ja oddam za czteropak Stronga walniętą cyfrówkę Benq DC C750, nawet nie sprawdzałem co było działała i później nie.
Cyfrówka z papierami, opakowaniem itp.

http://rsk1990-postcrossing.blogspot.com/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5269
#marzenaa1989 nieaktywny
7 czerwca 2011r. o 11:23
a ja przyjme każdą ilość koralików :) napewno walaja sie po jakiems mieszkaniu niepotrzebne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza