Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Remont Łazienki.

[email protected] niezalogowany
1 lutego 2014r. o 19:46
polecam Pana Mariusza 507 644 275 długoletnie doswiadczenie ,porządny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marram niezalogowany
2 lutego 2014r. o 10:36
witam.zgadzam sie z poprzednikami w wypowiedziach ,ze malo kosztuje a wymogi śa może za darmo tak by było najlepiej , mamy ciezkie czasy i ta osoba która wykonuje coś jest zawsze na straconej pozycji,albo nie zapłacą albo za darmo. TEN CO ROBI REMONT TEZ CHCE ŻYC :| :| :| !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2014r. o 13:47
hehe samoreklama troszkę nie uczciwie :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
2 lutego 2014r. o 22:53
Również polecam pana Mariusza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10556
#loco nieaktywny
3 lutego 2014r. o 11:39
LadyAlice napisał(a): 661-487-007 / 734-61-19
ja jestem osobiście bardzo zadowolony a ich prace można zobaczyć tez na ich stronie
https://sites.google.com/site/stempniewiczremont/
[/c samoreklama dobre :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11774
#sylwia4012 nieaktywny
26 lutego 2014r. o 10:42
Ja własnymi siłami remontuje łazienkę, ale mam problem, bo nietstey musze zamontowac okno dachowe. Znalazła już najlepsze, ale potrzebuje fachoca, który mi je zamontuje. Jeśli ktos sie podejmuje to niech obejrzy, jakie to okno www.imfenster.pl . Nie wchodzi w gre inne, bo takie same mam juz załozone w sypialniach dzieci i sprawdziły sie doskonale
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 15:49
Poszukuję fachowca, który wykona mi coś takiego http://www.paste-group.pl/mozaiki,122.html. Materiały już mam, kwestia ułożenia płytek ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 19:22
~... napisał(a): Również polecam pana Mariusza.

czy ten Pan Mariusz to firma mario ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo