Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Remont Łazienki.

~zadowolona niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 19:33
Jeśli chodzi o osobę, którą mogę polecić to pan Maciek- prowadzi firmę i zajmuje się świetnie hydrauliką. Jak robiłam remont łazienki przerabiał wszystkie rury a do tego zrobił ogrzewanie podłogowe. Jestem bardzo zadowolona, bo widziałam jak dokładnie i precyzyjnie była wykonywana praca. Choć minął już prawie rok, nic się złego nie dzieje. Numer tel, który ja posiadam to: 665 213 357, choć nie wiem czy wciąż aktualny:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mega giga zadowolona niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 20:12
Ja byłam bardzo zadowolona z pana Janka tel 234987076 fachowo , solidnie, tanio jeszcze "puknął" mnie na pralce na odchodne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 20:52
~mega giga zadowolona napisał(a): Ja byłam bardzo zadowolona z pana Janka tel 234987076 fachowo , solidnie, tanio jeszcze "puknął" mnie na pralce na odchodne.
Durnoty piszesz małolacie,chyba brakuje ci zajęcia.Puknąć powinieneś się sam ,w pustą głowę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~leydy niezalogowany
3 kwietnia 2014r. o 9:24
loco napisał(a): samoreklama dobre :D :D


Ja również polecam p.Roberta. Robi solidnie, a przede wszystkim ma do tego sprzęt.

Zmoderowano 20.01.2015 godz.12:19 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12065
#ufooludek nieaktywny
18 lipca 2014r. o 10:46
Ja szukam kogoś, kto położy mozaikę w łazience?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pinto niezalogowany
18 lipca 2014r. o 11:15
~leydy napisał(a): samoreklama dobre :D :D

Polecam P.Stempniewicza i nie jest to autoreklama. A zdjęcia na stronie super, tak jak wykonanie w realu.

Zmoderowano 20.01.2015 godz.12:19 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dziska niezalogowany
19 stycznia 2015r. o 21:28
Jeśli płytki do łazienki to tylko z firmy Paradyż ([url]https://sklep.paradyz.com/produkty/plytki--kuchnia[/url]) Mają super płytki, doskonałe wzornictwo, duży wybór, doskonała jakość i ciekawe aranżacje. W kuchni mam na podłodze położone płytki kupione w promocji w Castoramie. Po pierwsze płytki bardzo trudno było ułożyć bo pomiędzy paczkami miały różny odcień szarego. Teraz na podłodze widać każdy kurz czy okruszek. Podłoga nawet po wyszorowaniu wygląda jak brudna. Jedynym rozwiązaniem był dywanik na całą szerokość kuchnii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13198
#kursywa nieaktywny
3 lutego 2015r. o 9:43
Janusze prawdziwych remontów :). U mnie remont łazienki robił mąż i wymieniliśmy wszystko. Mam pytanie jakie oświetlenie najlepiej zamontować w łazience? Znalazłam pewną stronkę http://nexterio.pl/1,16316,Oswietlenie.html , która w swojej ofercie ma dużo fajnego lamp. Chciałam się jednak poradzić na jakie oświetlenie Wy byście się zdecydowali?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.