Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ach Ci źli motocykliści

~DAWCA orgazmów niezalogowany
20 lipca 2012r. o 19:46
~złoty fazer napisał(a): A ja dzisiaj jechałem do pracy i sobie spokojnie na tysiąclecia oponki rozgrzewam i nagle widze koguty w lusterku. Zjezdzam spokojnie do krawedzi zeby sobie mundurowi przejechali a tu pan policjant sie zatrzymuje i mnie wyzywa od nienormalnych i mowi zeby to bylo ostatni raz i jak mu powiedzialem jaki jest powod "wezykowania" to zasugerował, że jak mam cos nie tak z motocyklem to zebym jechal do serwisu :D Musiał nieźle przycisnąć za mną tak poza tym bo byłem przy inter marche już, a wczesniej nie bylo zadnego auta za mna... ;>
:D to ładnie, pewnie pomyśleli, że na*ebany jedzie :P na pewno nie trafiłeś na tych jeźdźców apokalipsy dosiadających te dwie sprezentowane im Hondy bo oni zapewne by wiedzieli o co kaman :P chociaż chyba sam nie wiem co piszę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8929
#Anonim8929 nieaktywny
20 lipca 2012r. o 22:41
[img=1342816838_39t64vx.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
20 lipca 2012r. o 22:48
kumpel z Krakowa ruszył ze świateł spokojnie a po kilku metrach wrzucił na koło i pojechał tak z dobre kilkadziesiąt metrów,za nim jechało cideo,nie nagrali,ale zatrzymali,i nie wiem jakim cudem ale sprzedał im historię o przypadkowym za mocnym odkręceniu manetki w nowym moto:)
Uwierzyli i pouczając zaproponowali mniejsze otwarcie manetki,aby na przyszłośc nie byłzaskakiwany tym,że motocykl "podrywa":)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8929
#Anonim8929 nieaktywny
21 lipca 2012r. o 0:12
[img=1342822299_remi3uk.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
21 lipca 2012r. o 14:34
Huda,puszczanie motocykli środkiem,przepuszczanie karetek w korku,czy inna jazda na zamek jak się kończy jeden z pasów to dla wielu jakieś dziwne fanaberie gdzieś na na drogach na zachodzie europy..
na naszych drogach dłuuugo takiej kultury nie bedzie :|
nawet powstają specjalne akcje np.jesli chodzi o "niewidzialne i niesłyszalne"karetki.[img=1342874089_78flsel.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4549
#mleko nieaktywny
21 lipca 2012r. o 14:45
[img=1342874710_li37vud.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lipca 2012r. o 22:48
Moto...e wypad ze Śluzowej.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
3 sierpnia 2012r. o 17:10
hemi napisał(a): kumpel z Krakowa ruszył ze świateł spokojnie a po kilku metrach wrzucił na koło i pojechał tak z dobre kilkadziesiąt metrów,za nim jechało cideo,nie nagrali,ale zatrzymali,i nie wiem jakim cudem ale sprzedał im historię o przypadkowym za mocnym odkręceniu manetki w nowym moto:)
Uwierzyli i pouczając zaproponowali mniejsze otwarcie manetki,aby na przyszłośc nie byłzaskakiwany tym,że motocykl "podrywa":)

He, pewnie też sprzedałabym taki bajer. Jako baba, tym bardziej.
Ale po co?? Są miejsca, gdzie można się wybawić na maxa nie szkodząc innym i nie robić widowiska. Jeśli komuś zależy na publice, niech połyka miecze, gra lub śpiewa w rynku. Przynajmniej można liczyć na oklaski.
Też jeżdżę, ostanio coraz częściej, ale nie chcę, aby postrzegano mnie jako samobójcę. Ja mam dla kogo żyć, a jazdę traktuję jako przyjemność.
Oczywiście, odkręcam wbrew przepisom, ale tylko tam, gdzie pozwala mi na to zdrowy rozsądek.
~DAWCA orgazmów napisał(a): dawno nie widziany, gdyż nie dzieje się zbyt dużo na tym forum w motocyklowym klimacie oczywiście poza wyzwiskami :| jacy to są źli ci moturzyści :P

Ja już też powoli daję sobie spokój :-)
~ napisał(a): Moto...e wypad ze Śluzowej.

I taki tekst powinien zakończyć ten temat. Szkoda czasu i nerwów na walkę. Oczy dookoła głowy i myślenie za innych... zawsze to powtarzam.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.