Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Spomasz Bolesławiec Smulders group

~ niezalogowany
15 lutego 2012r. o 10:50
jak tam są jakieś przyjęcia u was?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
15 lutego 2012r. o 13:05
W najbliższym czasie raczej przyjęć nie będzie bo mają zimowy zastój co niektórzy wypoczywają na urlopach. :)

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2012r. o 14:39
a ponoc miało być dużo pracy, nowe zlecenia coś nie wypalilo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
15 lutego 2012r. o 15:19
To może powiem tak.Nie wiem czy mogę udzielać szczegółowego info na forum.Powiem tyle że zlecenie i to duże jest ale z pewnych względów jeszcze nie ruszyło.Jak już będę wiedzieć coś o przyjęciach to dam cynk na forum. :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mitu niezalogowany
16 lutego 2012r. o 10:28
Ta firma ciągle szuka pracowników, tylko jakoś nie może ich znalezc. Nie ważne że, ktoś ma 10-15 lat doświadczenia jako spawacz, bo i tak na początek dostanie najniższą krajową. No oczywiście nie powiem, że nie można AWANSOWAĆ, trzeba tylko przez jakieś dwa lata zrobić milion wewnętrznych ,,certyfikatów" którymi poza tą firmą można sobie tylko tyłek podetrzeć. Jak ktoś ma ochotę pracować w tym kołchozie, to życzę powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elektryk niezalogowany
1 marca 2012r. o 12:06
~mitu napisał(a): Ta firma ciągle szuka pracowników, tylko jakoś nie może ich znalezc. Nie ważne że, ktoś ma 10-15 lat doświadczenia jako spawacz, bo i tak na początek dostanie najniższą krajową. No oczywiście nie powiem, że nie można AWANSOWAĆ, trzeba tylko przez jakieś dwa lata zrobić milion wewnętrznych ,,certyfikatów" którymi poza tą firmą można sobie tylko tyłek podetrzeć. Jak ktoś ma ochotę pracować w tym kołchozie, to życzę powodzenia



wreszcie ktos prawde napisal. jak tam pracowalem to mialem wrażenie ze traktują mnie jak chinczyka i dziwna atmosfera tam panowala
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mati niezalogowany
14 marca 2012r. o 11:20
TOjsienka= Jadzia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6637
#ostry2011 nieaktywny
14 marca 2012r. o 11:44
TOjsienka napisał(a): Nie tak się nie mówi ja tak powiedziałam a z tego co wiem kobiety tam nie pracują :D


za oblatana jestes jak na babke jadwisiu....
pachwina, stocznia,pospawac porzadnie szyne...:>
no i jak chcesz w piatek to sprawdzic co? ujawnij sie !!!! naród cie potrzebuje!!! i brać spawalnicza!!! :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.