Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ruch Palikota w Bolesławcu
~Iza niezalogowany
28 września 2013r. o 6:20
Panie Przemysławie, każdy ma taki dar. Ale aby prawidłowo ocenić sytuację potrzebne są informacje.
Pan jest aktywnym działaczem politycznym, my ,jak sądzę, nie.
Pan prezentuje program Ruchu Palikota, my go oceniamy i konfrontujemy ze swoją wizją świata, czy kraju lub z programami innych partii.
Taki jest już przywilej recenzentów, czyli potencjalnych wyborców.
Pozdr. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 września 2013r. o 8:20
Przemyslaw napisał(a):
Piotrze , mam dar samodzielnego myślenia.Nie muszę wzorować się na innych.
Żyję w świecie którego Ty nie rozumiesz.Chcesz zmian ale jesteś przeciw.


Toś mnie zaskoczył Przemo , ja tam lubię uczyć się od mądrzejszych , bardziej doświadczonych , co nie zmienia radykalnie mojego sposobu myślenia , a przydaje wiedzy. :)

Owszem , chcę zmian , ale nie w ramach systemu politycznego , w który zwyczajnie nie wierzę. Brak mojej wiary mogę uzasadnić życiowym doświadczeniem. W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia obaj wierzyliśmy w kapitalizm , jako możliwość odbicia się od socjalistycznego dna , wzięliśmy sprawy w swoje ręce, jak Bolek sugerował . I co z tego mamy oprócz frustracji ? Niczego się nie dorobiliśmy i ledwo co, wiążemy koniec z końcem. Stąd Nasze niezadowolenie i protest. Któremu z Nas przyszło do głowy , że istotą kapitalizmu , nie jest uszczęśliwienie ogółu , tak jak każe w to wierzyć Milton Friedman , a zwyczajne odzwierciedlenie najgorszego naturalnego prawa : drapieżnik pożera ofiarę. Drobne i wielkie firmy upadają , pożerane przez US, ZUS, podatki i brak popytu , a Państwo upada pożerane przez system bankowy, spekulujący na obligacjach i długu publicznym. I tak się właśnie dzieje , a co gorsza , wysysający z nas życiowe siły drapieżnik , jest głęboko ukryty w systemie , nie wiemy nawet kim jest. Zapewniam Cię , Drogi Przemysławie , że Donek Wspaniały I , zwany gdzie indziej Słońcem Peru , Jasiu Paligłup oraz Wielki Antagonista , Płomień Tańczący na kurhanach wrogów , Kaczor Pozostały , to jedynie figuranci. Drapieżnik siedzi w Umysłach ludzi. Takiej właśnie zmiany pragnę , aby ludzie nie chcieli dla partykularnego zysku krzywdzić innych. Żerować na innych. System polityczny tej zmiany nie da , ponieważ żeruje na Społeczeństwie i każe wierzyć w różne głupoty , jakie oglądacie w ścierwomediach. Każe Wam się ekscytować dokonaniami polityków i opowiedzieć się po którejś ze stron , … niby dla naszego dobra … pragnie naszego dobra …tylko , że ja już nie mam więcej dobra , które można by było opodatkować. Mam jeszcze łącze internetowe i komputer, tego ruszyć nie dam . Ale przedstawicielowi US, systemowi politycznemu , czy bankowemu chętnie oddam pudło dla i.diotów …i tak nie korzystam. :)

Miłego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obserwator niezalogowany
28 września 2013r. o 13:13
Paniusiu napisz w skrócie o co ci chodzi.
Bez dosrywanie tym których nie lubisz .Co jest pod górkę i jak to zmienić .A na koniec czy ty chcesz coś zmienić.
Teraz jesteś " za a nawet przeciw "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 15:46
a co tam u Palikota i dawnej palikociarni? co tam u dawnego przewodniczącego na region?
oj ...chyba jeszcze przypomnę temat lokalu jaki dostali a był odpowiedni do tej ''partyjki'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Palikot niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 16:00
~~Horus napisał(a): a co tam u Palikota i dawnej palikociarni? co tam u dawnego przewodniczącego na region?
oj ...chyba jeszcze przypomnę temat lokalu jaki dostali a był odpowiedni do tej ''partyjki'' ;D

Ja produkuje gorzołe i browary. Zbyt jest i o co chodzi. Tacy jak panem zrobili swoje i nie się teraz bujają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~horus niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 17:36
No i bujają się po forach bo co innego im pozostało jak ich Janusz wydymałeś? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agro niezalogowany
26 czerwca 2022r. o 9:23
Pannazdzieckiem napisał(a):
Ktoś napisał: Przemyslaw napisał(a):
Piotrze , mam dar samodzielnego myślenia.Nie muszę wzorować się na innych.
Żyję w świecie którego Ty nie rozumiesz.Chcesz zmian ale jesteś przeciw.


Toś mnie zaskoczył Przemo , ja tam lubię uczyć się od mądrzejszych , bardziej doświadczonych , co nie zmienia radykalnie mojego sposobu myślenia , a przydaje wiedzy. :)

Owszem , chcę zmian , ale nie w ramach systemu politycznego , w który zwyczajnie nie wierzę. Brak mojej wiary mogę uzasadnić życiowym doświadczeniem. W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia obaj wierzyliśmy w kapitalizm , jako możliwość odbicia się od socjalistycznego dna , wzięliśmy sprawy w swoje ręce, jak Bolek sugerował . I co z tego mamy oprócz frustracji ? Niczego się nie dorobiliśmy i ledwo co, wiążemy koniec z końcem. Stąd Nasze niezadowolenie i protest. Któremu z Nas przyszło do głowy , że istotą kapitalizmu , nie jest uszczęśliwienie ogółu , tak jak każe w to wierzyć Milton Friedman , a zwyczajne odzwierciedlenie najgorszego naturalnego prawa : drapieżnik pożera ofiarę. Drobne i wielkie firmy upadają , pożerane przez US, ZUS, podatki i brak popytu , a Państwo upada pożerane przez system bankowy, spekulujący na obligacjach i długu publicznym. I tak się właśnie dzieje , a co gorsza , wysysający z nas życiowe siły drapieżnik , jest głęboko ukryty w systemie , nie wiemy nawet kim jest. Zapewniam Cię , Drogi Przemysławie , że Donek Wspaniały I , zwany gdzie indziej Słońcem Peru , Jasiu Paligłup oraz Wielki Antagonista , Płomień Tańczący na kurhanach wrogów , Kaczor Pozostały , to jedynie figuranci. Drapieżnik siedzi w Umysłach ludzi. Takiej właśnie zmiany pragnę , aby ludzie nie chcieli dla partykularnego zysku krzywdzić innych. Żerować na innych. System polityczny tej zmiany nie da , ponieważ żeruje na Społeczeństwie i każe wierzyć w różne głupoty , jakie oglądacie w ścierwomediach. Każe Wam się ekscytować dokonaniami polityków i opowiedzieć się po którejś ze stron , … niby dla naszego dobra … pragnie naszego dobra …tylko , że ja już nie mam więcej dobra , które można by było opodatkować. Mam jeszcze łącze internetowe i komputer, tego ruszyć nie dam . Ale przedstawicielowi US, systemowi politycznemu , czy bankowemu chętnie oddam pudło dla i.diotów …i tak nie korzystam. :)

Miłego dnia Wam życzę :)

Pannazdzieckiem napisał(a):
Ktoś napisał: Przemyslaw napisał(a):
Piotrze , mam dar samodzielnego myślenia.Nie muszę wzorować się na innych.
Żyję w świecie którego Ty nie rozumiesz.Chcesz zmian ale jesteś przeciw.


Toś mnie zaskoczył Przemo , ja tam lubię uczyć się od mądrzejszych , bardziej doświadczonych , co nie zmienia radykalnie mojego sposobu myślenia , a przydaje wiedzy. :)

Owszem , chcę zmian , ale nie w ramach systemu politycznego , w który zwyczajnie nie wierzę. Brak mojej wiary mogę uzasadnić życiowym doświadczeniem. W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia obaj wierzyliśmy w kapitalizm , jako możliwość odbicia się od socjalistycznego dna , wzięliśmy sprawy w swoje ręce, jak Bolek sugerował . I co z tego mamy oprócz frustracji ? Niczego się nie dorobiliśmy i ledwo co, wiążemy koniec z końcem. Stąd Nasze niezadowolenie i protest. Któremu z Nas przyszło do głowy , że istotą kapitalizmu , nie jest uszczęśliwienie ogółu , tak jak każe w to wierzyć Milton Friedman , a zwyczajne odzwierciedlenie najgorszego naturalnego prawa : drapieżnik pożera ofiarę. Drobne i wielkie firmy upadają , pożerane przez US, ZUS, podatki i brak popytu , a Państwo upada pożerane przez system bankowy, spekulujący na obligacjach i długu publicznym. I tak się właśnie dzieje , a co gorsza , wysysający z nas życiowe siły drapieżnik , jest głęboko ukryty w systemie , nie wiemy nawet kim jest. Zapewniam Cię , Drogi Przemysławie , że Donek Wspaniały I , zwany gdzie indziej Słońcem Peru , Jasiu Paligłup oraz Wielki Antagonista , Płomień Tańczący na kurhanach wrogów , Kaczor Pozostały , to jedynie figuranci. Drapieżnik siedzi w Umysłach ludzi. Takiej właśnie zmiany pragnę , aby ludzie nie chcieli dla partykularnego zysku krzywdzić innych. Żerować na innych. System polityczny tej zmiany nie da , ponieważ żeruje na Społeczeństwie i każe wierzyć w różne głupoty , jakie oglądacie w ścierwomediach. Każe Wam się ekscytować dokonaniami polityków i opowiedzieć się po którejś ze stron , … niby dla naszego dobra … pragnie naszego dobra …tylko , że ja już nie mam więcej dobra , które można by było opodatkować. Mam jeszcze łącze internetowe i komputer, tego ruszyć nie dam . Ale przedstawicielowi US, systemowi politycznemu , czy bankowemu chętnie oddam pudło dla i.diotów …i tak nie korzystam. :)

Miłego dnia Wam życzę :)

Jadę teraz na łąkę ( 3 ha) i zabiorę siano dla swoich zwierząt. Gdybym zajmował się filozofią polityczną i rozważał jaki system społeczno - gospodarczy jest lepszy, to moje siano pewnie by przepadło. Nie ma ustroju sprawiedliwego. Jezus żył w systemie niewolniczym ,a my w obecnym kapitalizmie i imperializmie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
2 lutego 2023r. o 16:58
jaki ''pan '' taki ''kram'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza