Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Polfie

~Brunatnorudy Omieg niezalogowany
18 marca 2018r. o 12:48
Żaden radny i prezydent nie pomogą jak chętni do roboty będą za psie pieniądze.
Nie wmawiaj ludziom że prezydent mieściny może coś kazać zachodniemu przedsiębiorcy, no może co najwyżej przekierować ruch tirów aby nie hałasowały.
Zgodzisz się robić za dwa tysiące to za tyle będziesz robił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowa Alstremeria niezalogowany
18 marca 2018r. o 20:50
~Brunatnorudy Omieg napisał(a): Żaden radny i prezydent nie pomogą jak chętni do roboty będą za psie pieniądze.
Nie wmawiaj ludziom że prezydent mieściny może coś kazać zachodniemu przedsiębiorcy, no może co najwyżej przekierować ruch tirów aby nie hałasowały.
Zgodzisz się robić za dwa tysiące to za tyle będziesz robił.

Te prezydenckie i burmistrzowskie miernoty tylko potrafią Was tanio sprzedawać i do tego Was przekonali, że nic więcej się nie da zrobić. A to nieprawda taki burmistrz czy prezydent może bardzo wiele, bo rozdaje im nasze podatki poprzez zwolnienia podatkowe w strefach naszą kasę!!!!!!!. Ale gdy jest głupi to łatwiej mu przekonać Ciebi, że nic nie może tak jak większość radnych bezradnyc, którymi zarządza jak łysymi sukami sekretarz miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladolawendowy Lubczyk niezalogowany
18 marca 2018r. o 23:42
Ja tam zadowolona jestem. Wiem ze nie wszyscy dostali podwyzki. Podobno menagerowie nie maja nawet zlotowki wiecej. Ja dostałem konktetna podwyzke nie myslalam ze az tyle. Zadowolona jestem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowy Wielosił niezalogowany
19 marca 2018r. o 0:01
Czerwony dostał 500 podwyżkę od Janusza i uścisk ręki,
a ty się cieszysz 50zł PORAŻKA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowy Wielosił niezalogowany
19 marca 2018r. o 0:02
Czerwony dostał 500 podwyżkę od Janusza i uścisk ręki,
a ty się cieszysz 50zł PORAŻKA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtoruda Gęsiówka niezalogowany
19 marca 2018r. o 1:01
Prośba do pań z HR. Proszę tutaj nie pisać pochlebnych postów, że jesteśmy zadowoleni z podwyżek, bo to jest żałosne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonobrunatny Fasolnik niezalogowany
19 marca 2018r. o 13:51
Im większe dochody tym mniejsza podwyżka czyż nie tak ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Barwinkowy Wilczomlecz niezalogowany
19 marca 2018r. o 23:24
Ludzieee!!! Do 2600 zł brutto dają dla nowego pracownika, zatrudniajcie się bo ilość miejsc ograniczona!
Bonusy - litorsal w lecie, papier toaletowy, rękawice i mydło, 200 zł na święta i 500 zł na wczasy!!
Poproszę temat na czerwono.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza