Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ginekolog

~~----- niezalogowany
16 listopada 2017r. o 3:11
Witam. Co do dr Szwaj nie polecam nikomu!!! Materiaistyczne podejście do pacjenta bez względna osoba nie liczy się z uczuciami przyszłej matki lub jak w moim wypadu nie doszlej w 2014r Straszny uraz w mojej psychice po spotkaniu z tym lekarzem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~V niezalogowany
16 listopada 2017r. o 6:22
A którego ginekologa w boleslawcu polecacie z tych co przyjmują na medicover?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
16 listopada 2017r. o 15:59
Krawczyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MAjka niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 13:50
HEj dziewczyny, wiecie może ile kosztuje wizyta z badaniem cytologicznym u downara-zapolskiego? Bo na portalu znany lekarz sa ceny podane ale chyba troche drogo jak za badanie jest 150 + jeszcze cytologia 50..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 15:13
~~MAjka napisał(a): HEj dziewczyny, wiecie może ile kosztuje wizyta z badaniem cytologicznym u downara-zapolskiego? Bo na portalu znany lekarz sa ceny podane ale chyba troche drogo jak za badanie jest 150 + jeszcze cytologia 50..

Ci..... to nie jest tania rzecz :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wanda niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 16:11
Ja chodzę do doktor Jeki płace 200 złotych i jestem zadowolona. ZDROWIE mam tylko jedno i nie będę na nim oszczędzać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karolka9797 niezalogowany
19 stycznia 2018r. o 11:59
Najlepsi ginekolodzy jeśli ktoś szuka na terenie podkarpacia, a szczególnie Rzeszowa to proponuję odział ginekologii szpitala specjalistycznego Pro-Familia http://www.rzeszow.pro-familia.pl/oddzialy/ginekologia/ . Najwyższy standard usług!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 stycznia 2018r. o 12:39
~~Wanda napisał(a): Ja chodzę do doktor Jeki płace 200 złotych i jestem zadowolona. ZDROWIE mam tylko jedno i nie będę na nim oszczędzać.
U nas nie ma dobrego ginekologa.Ci ktorzy sa kazdy wystawia inna diagnoze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.