Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ginekolog

~~Żółtozielona Jeżówka niezalogowany
10 września 2018r. o 11:09
Czy dr Jeka nadal przyjmuje w piatki od 10? Jaki jest koszt samej wizyty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwona Iglica niezalogowany
10 września 2018r. o 13:07
Kogo polecacie na monitoring cyklu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Imperata niezalogowany
11 września 2018r. o 8:34
~~Ciemnoczerwona Iglica napisał(a): Kogo polecacie na monitoring cyklu?



???????????????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwona Naparstnica niezalogowany
11 września 2018r. o 9:46
Dr Downar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malinowy Ognik niezalogowany
11 września 2018r. o 16:51
Ja polecam tylko wroclaw. Place tam 190 zl za wizyte ale warto. Downar slyszalam.ze bierze 200. W tym jest wizyta poloznej przed wejściem do gabinetu lekarza. Lekarz mily pomocny wytlumaczy kazdy szczegol..podtrzyma na duchu mimo ze mam ciezka ciaze. Bada przepisuje dobre witaminy i leki. Odbiera telefony nawet w nocy..przyjmuje ppza kolejnością jak sie cos dzieje...itp mimo ze strasznie sie boje bo w tamtym roku stracilam wysoka ciaze ufam mu bezgranicznie. Stracaona ciaza prowadzona przez P. Szwaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
3 lutego 2019r. o 11:17
~Malinowy Ognik napisał(a): Ja polecam tylko wroclaw. Place tam 190 zl za wizyte ale warto. Downar slyszalam.ze bierze 200. W tym jest wizyta poloznej przed wejściem do gabinetu lekarza. Lekarz mily pomocny wytlumaczy kazdy szczegol..podtrzyma na duchu mimo ze mam ciezka ciaze. Bada przepisuje dobre witaminy i leki. Odbiera telefony nawet w nocy..przyjmuje ppza kolejnością jak sie cos dzieje...itp mimo ze strasznie sie boje bo w tamtym roku stracilam wysoka ciaze ufam mu bezgranicznie. Stracaona ciaza prowadzona przez P. Szwaj


Kobiety szczególnej troski muszą płacić by donosić ciążę! Gdzie kończy się powołanie które lekarz pieczętuje przysięgą Hipokratesa a zaczyna zwykły biznes.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
3 lutego 2019r. o 18:47
DP napisał(a):
Kobiety szczególnej troski muszą płacić by donosić ciążę! Gdzie kończy się powołanie które lekarz pieczętuje przysięgą Hipokratesa a zaczyna zwykły biznes.

Ono kończy się już na studiach, niestety!!
Teraz przyszli lekarze uczą się procedur, procedur i "leczenia" (ale bez wyleczenia)...
Wszak "pacjent wyleczony, to pacjent stracony" ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
3 lutego 2019r. o 18:58
qwax_ napisał(a):
DP napisał(a):
Kobiety szczególnej troski muszą płacić by donosić ciążę! Gdzie kończy się powołanie które lekarz pieczętuje przysięgą Hipokratesa a zaczyna zwykły biznes.

Ono kończy się już na studiach, niestety!!
Teraz przyszli lekarze uczą się procedur, procedur i "leczenia" (ale bez wyleczenia)...
Wszak "pacjent wyleczony, to pacjent stracony" ;)


wiem coś na ten temat
''doktor'' P. wywalił mnie z gabinetu bo powiedziałam że nigdy o nim nie słyszałam
a to podobno znany i szanowany ''doktor''
nie wypisał nawet niezbędnych leków
;)
dał przykład powołania którego nie zapomnę, wnioski wyciągnęłam
na mój szacunek nie zapracował
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza