Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

2161
#fobiak nieaktywny
28 lipca 2019r. o 15:25
skorn napisał(a): https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,afera-o-cipkomaryjki-wroclawskiej-artystki,wia5-3267-50029.html

Artyści mają ciężki żywot w tym kraju.


ale maja i tak lzejszy niz w kazdym innym kraju. prowokacji religijnych w swojej tworczosci dokonywali masowo surrealisci, szescdziesiat lat temu w krajach gleboko katolickich. oburzenie i opinia politykow na ten temat jest przedwyborcza checia zablysniecia albo objawem zacofania intelektualnego. jesli mlodziez wszechpolska uwaza pizzdomaryjki za obraze uczuc religijnych i powoluje sie na tolerancje to gdzie jest ich tolerancja. sztuka tolerancji nie potrzebuje a prowokacja jest jej filarem. oburzenie, oburzonych jest warte smiechu i swiadczyc moze tylko o braku wiary we wlasne uczucia religijne, prawdziwie wierzacego, nikt i nic nie jest w stanie obrazic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 lipca 2019r. o 18:21
W dzisiejszych czasach wystarczy krzyż włożyć w gów.no , żeby zostać nazwanym artystą a ludzi wierzących , których taki widok boli, zwyzywać od intelektualnie zacofanych prostaków.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
28 lipca 2019r. o 19:48
Tylko że to działa w dwie strony. Wystarczy skrytykować kościół/PIS (nawet gdy słusznie im się należy) żeby zostać uznanym za lewaka, komuszego syna, byłego ubeka, esbeka i ukrytą opcję niemiecką, a na deser za pedała.

pomilczałoby się trochę, no ale jak... przecież swoich przekonań bronić trzeba, gdy wroga siła atakuje :D



PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 lipca 2019r. o 20:16
Dlaczego stawiasz znak równości pomiędzy PiS em a Kościołem ?

Jest różnica pomiędzy celowym znieważaniem symboli religijnych a kłótnią pomiędzy zwolennikami Kaczyńskiego, Schetyny czy Biedronia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
28 lipca 2019r. o 20:25
Stawiam znak równości, bo nieważne co się powie efekt jest ten sam. Komuch/lewak itd. Wystarczy poczytać "portal nr 1" w mieście czy tam powiecie. Jest tu kilka wątków o kościele/PISie.

Ja na ten przykład byłem już tutaj i pisi_rem i lewakiem. Strach się bać co jutrzejszy dzień przyniesie.

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 lipca 2019r. o 20:44
Wybacz, ale twoja argumentacja jest bez sensu.

Ja pisałam o obrazie uczuć religijnych, nie jest to związane ani z PiSem ani z PO ani z żadną inną partią, bo w każdej z tych partii są ludzie wierzący. Do tego popierasz swoją argumentację tym co wyczytałeś lub doświadczyłeś na portalu dla idio.tow i analfabetów, mało wiarygodne źródło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Morwa niezalogowany
28 lipca 2019r. o 20:46
PIS-PO-PRL napisał(a): Stawiam znak równości, bo nieważne co się powie efekt jest ten sam. Komuch/lewak itd. Wystarczy poczytać "portal nr 1" w mieście czy tam powiecie. Jest tu kilka wątków o kościele/PISie.

Ja na ten przykład byłem już tutaj i pisi_rem i lewakiem. Strach się bać co jutrzejszy dzień przyniesie.


bo ty jesteś ponad te podziały, sięgasz dalej wzrokiem i takie tam.... a przyjdzie co do czego to zeszmacisz się i sprzedasz na parę srebrników, wypisz wymaluj elita hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Jastrzębiec niezalogowany
28 lipca 2019r. o 20:49
PIS-PO-PRL napisał(a): Stawiam znak równości, bo nieważne co się powie efekt jest ten sam. Komuch/lewak itd. Wystarczy poczytać "portal nr 1" w mieście czy tam powiecie. Jest tu kilka wątków o kościele/PISie.

Ja na ten przykład byłem już tutaj i pisi_rem i lewakiem. Strach się bać co jutrzejszy dzień przyniesie.


Dlaczego jutro ,zapytam dzisiaj , czy jesteś księdzem pedofilem ? Są tacy czy to tylko wroga lewacka propaganda ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo