Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

18442
PIS-PO-PRL
28 lipca 2019r. o 21:02
kc napisał(a): Do tego popierasz swoją argumentację tym co wyczytałeś lub doświadczyłeś na portalu dla idio.tow i analfabetów


a jednak tu jesteś :D

Skoro ten portal to mało wiarygodne źródło, to poszukaj na innych. Tylko żeby nie okazało się ze większość portali to siedliska idi_tów.

~~Srebrzystobiała Morwa napisał(a):
bo ty jesteś ponad te podziały, sięgasz dalej wzrokiem i takie tam.... a przyjdzie co do czego to zeszmacisz się i sprzedasz na parę srebrników, wypisz wymaluj elita hehe


ooo dzięki i już się czegoś nowego o sobie dowiedziałem :*
wypisz wymaluj jasnowidz hehe :)

~~Brunatnozielony Jastrzębiec napisał(a):
Dlaczego jutro ,zapytam dzisiaj , czy jesteś księdzem pedofilem ? Są tacy czy to tylko wroga lewacka propaganda ?


nie jestem księdzem pedofilem
tak są księża pedofile
wsio mi ryba czyja/która/jak propaganda tępi pedofilów, oby robiła to skutecznie wśród księży, nauczycieli i innych.

jak masz jakieś inne pytania, to wal śmiało... jutro :D




PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 lipca 2019r. o 21:27
PIS-PO-PRL napisał(a):
kc napisał(a): Do tego popierasz swoją argumentację tym co wyczytałeś lub doświadczyłeś na portalu dla idio.tow i analfabetów


a jednak tu jesteś :D

Skoro ten portal to mało wiarygodne źródło, to poszukaj na innych. Tylko żeby nie okazało się ze większość portali to siedliska idi_tów.


Zaglądam i zawsze dochodzę do tego samego wniosku. Zresztą sąsiedni jest jeszcze gorszy, bo dodatkowo pochwala złodziejstwo.

Do meritum widzę się nie odnosisz więc nie możesz mieć pretensji do krótkowzrocznych ludzi na forum, bo sam postępujesz jak oni. Wrzucasz PiS i Kościół do jednego worka błędnie zakładając, że ktoś należący do KK jednocześnie popiera PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
28 lipca 2019r. o 21:47
Nie zakładam, że osoba należąca do kościoła popiera z urzędu PIS. Tak samo jak Ty nie założyłaś, że wspomniani "artyści" z urzędu wyzywają katolików. Prawda? No bo nie zrobiłaś tego przecież. Zrównuje podejście jednych i drugich do przeciwnika i tyle.

Czym różnią się owi walczący artyści od obrońców wiary i radykalnych zwolenników Pisu? Niczym. Podałaś za przykład jakąś skrajność więc czemu dziwisz się że ktoś inny robi to samo i uogólnia. Tylko tyle.

Dobranoc.


Dopisane 28.07.2019r. o godz. 21:47:

PS
jakbyś dała link do tego krzyża w odchodach to byłbym wdzięczny. Szukam i nie mogę znaleźć. Albo imię nazwisko "artysty"

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 lipca 2019r. o 22:03
PIS-PO-PRL napisał(a): Nie zakładam, że osoba należąca do kościoła popiera z urzędu PIS. Tak samo jak Ty nie założyłaś, że wspomniani "artyści" z urzędu wyzywają katolików. Prawda? No bo nie zrobiłaś tego przecież. Zrównuje podejście jednych i drugich do przeciwnika i tyle.

Czym różnią się owi walczący artyści od obrońców wiary i radykalnych zwolenników Pisu? Niczym. Podałaś za przykład jakąś skrajność więc czemu dziwisz się że ktoś inny robi to samo i uogólnia. Tylko tyle.

Dobranoc.


Założyłeś, bo postawiłeś znak równości pisząc o tym w swoim pierwszym poście.

Oczywiście, że założyłam, że ci"artyści"specjalnie prowokują katolików, bo wszyscy katolicy mają takie same symbole religijne. I to nie jest skrajność, wszystko co święte dla nas katolików jest opluwane a jeśli ktoś się temu sprzeciwia to jest uważany za zacofańca.

Dla mnie sprawa jest jasna, wśród zwolenników wszystkich partii zdarzają się id.ioci, bez wyjątku. To, że PiS chce być kojarzony z Kościołem to nie znaczy, że tak jest w rzeczywistości. Powiedziałabym nawet, że są tak samo szkodliwi dla Kościoła jak ludzie plujący na Kościół. A wiary nikt bronić nie musi.

Tym się różnią, że czują potrzebę wyśmiewania i znieważanie symboli religijnych ważnych dla katolików czy to tak trudno zrozumieć ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
28 lipca 2019r. o 22:17
kc napisał(a): W dzisiejszych czasach wystarczy krzyż włożyć w gów.no , żeby zostać nazwanym artystą a ludzi wierzących , których taki widok boli, zwyzywać od intelektualnie zacofanych prostaków.



mylisz sie najpierw trzeba zostac artysta aby wkadac krzyz gdzie mu sie podoba.
slyszalem, ze robili to w klasztorach ale to nie byly artystki. sztuka nie jest tylko dla wierzacych i jesl ich sztuka boli, nie powinni sie nia zajmowac. charlie hebdo zginal ale my dzieki stworcy i partii nie jestesmy arabami czyli intelektualnie zacofanymi.


Dopisane 28.07.2019r. o godz. 22:17:

~~Ciemnozielona Dynia napisał(a): jak nie stawiać znaku równości pomiędzy pisem a kościołem?
jeden od drugiego jest zależny jak nie przymierzając ''bóg z szatanem''

jeden bez drugiego nie miałby racji bytu ;)



mylisz sie koles, zadna partia nie ma nic wspolnego z katolicyzmem i zaden reprezentant obecnego kosciola nie ma nic wspolnego z katolicyzmem. oni sobie a my katolicy sobie bo wiemy, ze wszystko do czasu. uklady mafijne pomiedzy polityka a reprezentami kk ma taki sam wplyw na katolika jak pizdomaryjki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
28 lipca 2019r. o 22:17
kc napisał(a):
I to nie jest skrajność...

Tym się różnią, że czują potrzebę wyśmiewania i znieważanie symboli religijnych ważnych dla katolików czy to tak trudno zrozumieć ?


Wygląda na to że są ich setki, a może tysiące jak nie miliony. Jedni widzą wszędzie księzy pedofilów, inni "artystów" plujących na kościół. Co by się stało gdyby jednych zabrakło... drudzy nie mieliby co z czasem wolnym robić :D

idę... bo zaraz w jakieś skrajności popadniemy

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 lipca 2019r. o 22:21
PIS-PO-PRL napisał(a):
kc napisał(a):
I to nie jest skrajność...

Tym się różnią, że czują potrzebę wyśmiewania i znieważanie symboli religijnych ważnych dla katolików czy to tak trudno zrozumieć ?


Wygląda na to że są ich setki, a może tysiące jak nie miliony. Jedni widzą wszędzie księzy pedofilów, inni "artystów" plujących na kościół. Co by się stało gdyby jednych zabrakło... drudzy nie mieliby co z czasem wolnym robić :D

idę... bo zaraz w jakieś skrajności popadniemy


Widzisz, dla ciebie to są żarty a dla mnie nie, bo mnie to wkurza. Zdziwiłbyś się jak dużo tego jest, nie chce mi się teraz tego szukać.

Daj zdjęcie osoby, którą kochasz, wydrukuję, obsmaruje gów.nem, dorysuje i dopisze jakieś bzdury, powiem , że to sztuka i rozwieszę w mieście, będziesz miał ubaw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 lipca 2019r. o 22:23
fobiak napisał(a): ]mylisz sie najpierw trzeba zostac artysta aby wkadac krzyz gdzie mu sie podoba.
slyszalem, ze robili to w klasztorach ale to nie byly artystki. sztuka nie jest tylko dla wierzacych i jesl ich sztuka boli, nie powinni sie nia zajmowac. charlie hebdo zginal ale my dzieki stworcy i partii nie jestesmy arabami czyli intelektualnie zacofanymi.


Ta laska to rozumiem wg ciebie wielka artystka a jej praca ma wielki sens , gratuluję znawco sztuki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza