Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

2161
#fobiak nieaktywny
28 lipca 2019r. o 22:49
kc napisał(a):
fobiak napisał(a): ]mylisz sie najpierw trzeba zostac artysta aby wkadac krzyz gdzie mu sie podoba.
slyszalem, ze robili to w klasztorach ale to nie byly artystki. sztuka nie jest tylko dla wierzacych i jesl ich sztuka boli, nie powinni sie nia zajmowac. charlie hebdo zginal ale my dzieki stworcy i partii nie jestesmy arabami czyli intelektualnie zacofanymi.


Ta laska to rozumiem wg ciebie wielka artystka a jej praca ma wielki sens , gratuluję znawco sztuki.


absolutnie nie, to nie ja ja odkrylem, naglosnilem i nazwalem artystka. to co ona robi to przezytek a sztuka ma byc nowa. widocznie jej praca ma sens jesli powstala afera , wywolanie skandalu to nie byle jaka sztuka a kto to robi, ty? sasiadka? katolik? nie to robia politycy i dziennikarze, ona sama bez nich by nie zaistniala.
nie sie zadna sztuka nie podoba.


Dopisane 28.07.2019r. o godz. 22:49:

mi albo mnie*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
29 lipca 2019r. o 7:26
kc napisał(a):

Widzisz, dla ciebie to są żarty a dla mnie nie, bo mnie to wkurza. Zdziwiłbyś się jak dużo tego jest, nie chce mi się teraz tego szukać.
/c]

jak się chce w każdym widzieć księdza pedofila, to się zobaczy
jak się we wszystkim chce doszukiwać obrazy uczuć, to się doszuka

I jedno i drugie to skrajne przypadki, a że media takie lubią, to o tym trąbią, a różne strony to wykorzystują do obrony/ataku. Byle udowodnić swoje racje.

http://statystyka.policja.pl/st/kodeks-karny/przestepstwa-przeciwko-5
https://www.prawo.pl/prawo/przestepstwo-obrazy-uczuc-religijnych-kary-i-orzecznictwo,373373.html

spokojnego dnia ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 lipca 2019r. o 8:13
~~Ciemnozielona Dynia napisał(a): ci sami katolicy palą ''tęczę '' a o ile pamiętam to chyba w Księdze Wyjścia jest wzmianka o tym kto i po co ją stworzył ...

''szanuj bliźniego swego jak siebie samego''
czy obserwując poczynania tych dzisiejszych katolików nie wychodzi na to że diabła warte są te słowa...

pierdzielenie dzisiaj o ''bogu'' w towarzystwie ''honoru i ojczyzny'' kiedy te wzniosłe hasełka są wywrzeszczane przez wygolonego nazistę to już kompletny odlot...

skrajności rodzą skrajność ...

ktoś kto wymachuje mi przed nosem krzyżem będzie rodził we mnie z czasem odruch niechęci ...
a typy w osobach Natanków czy Oko ?
a Międlar?

a Tadzio wyzywający Kaczyńską od ''czarownic''

zapomnieliście?



Ja pamiętam jak się nazywam. Głupia Papugo , pamiętasz Ty , jak mnie wyzywałeś ?
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie . Co tam u Przema ? Już więcej dzwonić nie będę ...

Przemo może być ateistą , to akurat toleruję , ale nie toleruję s...ysyństwa

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwona Fortegilla niezalogowany
29 lipca 2019r. o 15:42
https://warszawskagazeta.pl/swiat/item/6511-taki-material-przeczytacie-tylko-w-warszawskiej-epidemia-syfilisu-nadchodzi-z-niemiec-wraz-z-lgbt?fbclid=IwAR0kemugjEs2H05KSGT2OPLDHTFtchz3ovqBtANmP2qDglUUDS5R1XVXM-8
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21743
#Bajtel nieaktywny
30 lipca 2019r. o 9:33
[img=1564472003_fz7sw1f.jpg]
[img=1564472017_lrp8w30.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Jastrzębiec niezalogowany
30 lipca 2019r. o 10:20
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiana Psianka niezalogowany
30 lipca 2019r. o 10:47
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
30 lipca 2019r. o 22:27
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-07-30/uszkodzil-radiowoz-bo-policjanci-nie-chcieli-go-aresztowac/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza