Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~Pytanie niezalogowany
19 września 2023r. o 13:06
A co pokazał Kołodziejczak, że służy szatniarzowi wiernie i zaciekle bo na konferencji prasowej Tuska pytań zadawać nie wolno?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Centralny kryminał dla pisowców niezalogowany
19 września 2023r. o 14:37
Najtańsze paliwo jest w Kielcach skąd startuje TW Balbina. Czy uniknie więzienia? Jaka cena będzie paliwa gdy dzisiaj diesel kosztuje 7,5 a obajtek stratę dopisze do rachunku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Serduszka niezalogowany
19 września 2023r. o 16:36
~~Pytanie napisał(a): A co pokazał Kołodziejczak, że służy szatniarzowi wiernie i zaciekle bo na konferencji prasowej Tuska pytań zadawać nie wolno?


Tusk wielokrotnie udowodnił, że na jego spotkana może przyjść każdy i zadawać pytania ale w sposób kulturalny a nie prowokacyjny i chamski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytanie 3 niezalogowany
19 września 2023r. o 17:05
Pytanie o medal jest nie dobre? Kołodziejczak i Borys tym pytaniem się nakręcili? A pytanie nie było do nich?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~boalay niezalogowany
19 września 2023r. o 17:10
https://kiev-intimcity.nl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przeszmuglowany tytoń niezalogowany
19 września 2023r. o 17:50
Nie dajmy się zwieść wszystkim zastępczym tematom, które od paru dni serwuje nam PiS. Czy to ujawnienie dokumentacji obronnej, czy awantura funkcjonariusza TVP na konferencji D. Tuska. To wszystko ma jeden cel: przesłonięcie Afery Wizowej PiS . Nie dajmy o tym zapomnieć! To nie jest afera jakiegoś tam Wawrzyka. To jest wprost Afera Kaczyńskiego .Walczymy także o to, by to bydło w TVP raz na zawsze się skończyło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pcimski gangsta niezalogowany
19 września 2023r. o 20:35
Orlen wykorzystuje strategiczne rezerwy paliwa by zapewnić złudnie niskie ceny paliw przed wyborami. To jest kolejny handel bezpieczeństwem Polski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolisty Mamutowiec niezalogowany
19 września 2023r. o 23:07
Po stronie Rosyjskiej przeciwko nazistom z Ukrainy walczą ochotnicy z wielu krajów między innymi z USA , Japonii także Polacy
https://youtu.be/ucfrI4-pAA4?si=qafpMPGCKcrQINdj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza