Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~Ciemnopomarańczowy Czosnaczek niezalogowany
25 września 2023r. o 19:01
Najlepsze w tych całych pełokach jak SOBIE loda robią .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lewak i gender niezalogowany
26 września 2023r. o 4:52
Znowu doszło do naruszenia przestrzeni powietrznej. Tym razem 21 września wleciały w nią rosyjskie samoloty
Dowiadujemy się tego nie od Błaszczaka, tylko od Włochów
To włoskie F-35 stacjonujące w Malborku zostały poderwane by przechwycić intruzów.Gwoli przypomnienia: o ruskiej rakiecie pod Bydgoszczą dowiedzieliśmy się w maju dlatego, że kobieta jadąca na koniu natknęła się na pocisk, który pół roku wcześniej tam spadł .
O wlocie białoruskich śmigłowców 3 km ,w głąb PL terytorium wiemy dzięki ornitologom,
nie Błaszczakowi. Ruskie starają się pomóc bratniemu PISowi i przygotowują pretekst do ogłoszenia stanu wyjątkowego w Polsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PIS niezalogowany
26 września 2023r. o 6:57
Za katastrofę ekologiczną na Odrze odpowiedział prezes Wód Polskich Przemysław Daca i Główny Inspektor Ochrony Środowiska Michał Mistrzak. Obaj zostali zdymisjonowani w sierpniu 2022 r., ale nie pozostali długo bez pracy. – Przemysław Daca szybko otrzymał państwową posadę w instytucie badającym… katastrofę odrzańską. Z kolei Mistrzak wylądował w państwowym banku PKO, na lukratywnej pozycji wiceprezesa .
Brawo PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hiszpański nurek który zwiał niezalogowany
26 września 2023r. o 8:15
https://wiadomosci.wp.pl/bedzie-kandydowal-ale-wycofa-sie-z-kampanii-klopoty-ministra-z-afera-wizowa-obciazaja-pis-6945403927538432a


Polityka zagraniczna od 8 lat łopatkach. Pis to są zdrajcy Polski i Europy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bandyci będą siedzieć niezalogowany
26 września 2023r. o 12:41
W 2020 r. Janusz Cieszyński był zaangażowany w sprawę zakupu respiratorów od KGHM i handlarza bronią, którego firma E&K nie wywiązała się z umowy, nie dostarczyła 1,2 tys. maszyn i nie oddała pieniędzy. W sierpniu tego samego roku Cieszyński — podobnie, jak Łukasz Szumowski — odszedł z Ministerstwa Zdrowia. Do rządu Mateusza Morawieckiego wrócił jako minister cyfryzacji w kwietniu 2023 r.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złodzieje Polski i Polaków niezalogowany
26 września 2023r. o 17:25
Rosjanie prowokują, włoskie F-35 poderwane. "Wygląda niedobrze" https://wiadomosci.wp.pl/rosjanie-prowokuja-wloskie-f-35-poderwane-wyglada-niedobrze-6945675256347488a

Błaszczak o tym nic nie wiedział dopiero teraz to czyta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa niezalogowany
27 września 2023r. o 10:00
https://wiadomosci.wp.pl/tony-wegla-z-rosyjskich-portow-w-polsce-brejza-ujawnia-6945998788500224a

a pinokio zamyka kopalnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
28 września 2023r. o 6:31
Kolejna kadencja PIS, do końca przetrąciłaby kręgosłup narodu. To koniec Polski, jej szansy na zewnętrzną podmiotowość państwa i podmiotowość wewnętrzną, rozumianą jako obywatelskość. To Tragedia Narodowa. Wielu młodych po prostu wyjedzie, 9 mln emerytów przestanie im być potrzebna, stanie się obciążeniem dla budżetu i systemu ochrony zdrowia. Jedynym źródłem dochodów, staną się przedsiębiorcy, których zniszczą podatkami. To religijna indoktrynacja w szkołach, gwałty czarnych na dzieciach już bez żadnych ograniczeń. To alienacja na arenie międzynarodowej i formalne albo funkcjonalne wyjście UE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo