Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szczepienia dzieci jako komercja ?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 marca 2013r. o 8:33
Pynchoon napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
Już się ogarniam , Jak Ci na imię Pychuś , Ja jestem Piotrek i w...ia mnie ten korporacyjny Świat , choć doceniam piękno natury ... Kim jesteś Pychuś ? Dzisiaj o 17. OO ? Miłego dnia :)


Pynchoon, po prostu Pynchoon. Dzisiaj mym domem będą Katowice, jutro Kraków, pojutrze jeszcze nie wiem :-)

Wyścig szczurów ? Przyjmij wyrazy współczucia . Bardzo mi na Tobie zależy :) Mam nadzieję , że kiedyś się spotkamy . Miłego :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
12 marca 2013r. o 8:39
~NarzeczonaŚmierci napisał(a): 3xw kefir2010 com to się przekonamy kto tu mówi prawde tylko nie cwaniakuj najpierw przeczytaj.



Jarek Kefir pisze:
9 Luty 2013 o 11:08


''Dziękuję za wsparcie. Paraliż przysenny ma podłoże demoniczne, w tradycji ludowej jest obraz sennej mary i duszenia podczas snu, jednak to może przybierać najróżniejsze postacie. Podczas jednego z tych epizodów czułem, że “coś” mnie gryzie w policzek. Byłem sparaliżowany, jednak umysł pracował w pełni. W myślach powtarzałem słowa modlitwy: “W Imieniu Jezusa Chrystusa rozkazuję wam odejść” – paraliż wtedy ustąpił. Gdzieś czytałem, że te słowa są najprostszym egzorcyzmem, chyba u Was
Pozdrawiam ''

''Dziękuję za słowa wsparcia. Film z ks. Cieleckim obejrzę dzisiaj. Z dwa tygodnie temu, po odstawieniu substancji od których byłem uzależniony, miałem tzw. paraliż senny. Przy nasilającym się strachu podczas niego odmawiałem prostą modlitwę, co do której wyczytałem, że jest najprostszym egzorcyzmem – paraliż ustępował wtedy szybko.''



https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/02/09/dzis-modlimy-sie-za-jarka-kefira-jarek-potrzebuje-naszej-modlitwy-sam-przyznaje-ze-po-modlitwie-egzorcyzmie-jest-lepiej/


Pynchoon nie znasz się .Biblia mówi prawdę , bo tak jest w niej napisane :]

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
12 marca 2013r. o 8:47
GosiaG napisał(a):
Pynchoon nie znasz się .Biblia mówi prawdę , bo tak jest w niej napisane :]


A czy ja napisałem coś innego? A to że nie każdy musi wierzyć w treści w niej zawarte, jego prawo i nie mam zamiaru nikogo za to potępiać. W Biblii każdy znajdzie jednak olbrzymia ilość rzeczy uniwersalnych, których nawet osoba niewierząca, wyznająca wartości naszego kręgu kulturowego, akceptuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
12 marca 2013r. o 8:56
Co prawda to prawda .
Moja ironia była nie na miejscu .

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gość niezalogowany
12 marca 2013r. o 8:57
Punchoonie- mnie nie musisz wierzyć. To o czym pisze to nie sa moje słowa czy moje urojone wymysły i spiskowa teoria dziejów. Mówia o tym polscy naukowcy choć by prof. dr hab M. D. Majewska która 30 lat prowadzi badania nad szczepionkami i nie jest jakimś zwykłym doktorkiem z przychodni( nie umniejszając im oczywiście ale uważam że wiedzy na ten temat nie maja żadnej na temat szczepionek i sa na usługach firm farmaceutycznych , a wychodząc z dzieciakiem z gabinetu posiadasz stały zestaw dyżurnych syropów oczywiście z najwyższej półeczki)




Ktoś pod spodem skomentował to tak i ja się przyłączam do tego
"Nadstaw ucha na mądrość, zrozum co do ciebie mówi, tylko przez usta sprawiedliwych przemawia Bóg. To wyjdzie na zdrowie twojemu ciału, to ocali twojego ducha. Mądrzy robią użytek w z wiedzy, filozofia głupców prowadzi do zguby. Ileż trzeba mieć odwagi aby w dzisiejszych czasach przekazać innym taką informację. Dziękuję Pani Profesor z całego serca! God bless you.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 marca 2013r. o 9:07
~Gość napisał(a): ... Dziękuję Pani Profesor z całego serca! God bless you.


Ale żeby nie było , że tylko Kobiety :) , Jaśkowski również o tym mówi , nie bojąc się :) Tylko Pychuś jeszcze nie rozumie , dlaczego system bankowy nie stymuluje rozwoju gospodarczego . Trzeba Mu to wybaczyć :) Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
12 marca 2013r. o 9:32
Gary Null jest wiodącym ekspertem w dziedzinie zdrowia, prawnikiem medycznym, dziennikarzem śledczym, dokumentalistą filmowym w dziedzinie medycyny.
Nowy Jork 13.10.2009
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
12 marca 2013r. o 9:49
"Przez 18 lat próbował pomóc weteranom z Zatoki Perskiej którzy mieli tzw Syndrom Zatoki Perskiej, miało coś wiecej niż tylko zaburzenia potraumatyczne. Zrobił 3 filmy dokumentalne rozmawiał z 1000 z nich. Mieli okropne wysypki na całym ciele , rzadkie choroby egzotycze, neurologiczne zaburzenia mózgu które nie miały nic wspólnego ze stresem pourazowym.Dostawali eksperymentalne szczepionki na waglik i botulinę. FDA podobnie zrobiła ze szczepionką na świńską grypę przepuszczając ją bez badań długoterminwych. Weterani sa zdeterminowani by to wszystko ujawniać ale nikt ich nie chce słuchac a rząd udaje że nie ma problemu"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza