Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szczepienia dzieci jako komercja ?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 marca 2013r. o 22:18
Pynchoon napisał(a): ...

Biuro Niemądrych Kroków :D Pychuś , proszę Cię :) Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
11 marca 2013r. o 23:05
Pannazdzieckiem napisał(a): Biuro Niemądrych Kroków :D Pychuś , proszę Cię :) Dobranoc :)


Sorry Panna ale wietrzenie we wszystkim spisku, wyrywanie faktów z kontekstu i dobieranie do nich własnej ideologii, czy dotyczącej szczepień, czy innych kwestii, dla mnie to niepoważne. I tyle na dobranoc :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2013r. o 23:20
Pynchoon napisał(a): ...wzrosła... długość życia

Chyba na papierze...
Fakt, media ostatnio dosyc często powtarzają tego "niusa", tylko nie wiem ,kto to wyliczył (no chyba, ze brali długość życia żołnierza w trakcie II wojny światowej).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 marca 2013r. o 23:38
Pynchoon napisał(a):
Sorry Panna ale wietrzenie we wszystkim spisku, wyrywanie faktów z kontekstu i dobieranie do nich własnej ideologii, czy dotyczącej szczepień, czy innych kwestii, dla mnie to niepoważne. I tyle na dobranoc :-)


A i tak Cię kocham :* Jezus kazał kochać bliźniego swego .. kocham Cię Pychuś :*

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gość niezalogowany
11 marca 2013r. o 23:47
Pychoon- a czy pofatygowałeś się by obejrzeć choć jeden wykład dr. Rahta??? Myślę że nie. To nie jest pierwszy lepszy oszołom z ulicy który plecie co mu ślina na język przyniesie. Choroby oczywiście były i będą . Teraz się nabijasz i masz kogoś za głupka, jesteś ignorantem ufasz i wierzysz obcym ludziom i naprawdę wierzysz że oni chcą dla ciebie dobrze? A kim ty czy ja jesteśmy dla nich co? Kim my jesteśmy dla firm farmaceutycznych ? przecież jak byś nie chorował oni by upadli, nie istnieli by . firmy farmaceutyczne bez chorych nie maja racji bytu. Jeśli chcesz ignoruj , ludzie sa zbyt zabiegani i zmeczeni troskami dnia codziennego by się zatrzymać i pomyśleć, zbyt poddani by sie sprzeciwić , i zbyt zmanipulowani by miec odwagę do mówienia o tym. Przecież tu chodzi o miliony istnień i o zdrowie naszych dzieci. Dlaczego uchwalono po cichutku ustawę o przymusowym szczepieniu? Dlaczego strasza chorobami terroryzmem itd? Bo zastraszonymi ludźmi lepiej manipulować . Myśl myślenie nie kosztuje ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gość niezalogowany
12 marca 2013r. o 0:02
Pannazdzieckiem - nie jesteś sam/sama :-) też to widzę i wielu to widzi, obserwuję niebo i widze jak codziennie przed 7 rano w piękne słoneczne dni serwują nam coś na dzień dobry wypuszczając nam na głowę szlak wie co . Codziennie robią opryski które wytwarzają sztuczne chmury .
http://wolnemedia.net/zdrowie/choroba-morgellonow/
Nie wiem czy słyszałeś o chorobie morgelonów ? Ludzie zapadaja na to dziadostwo , maja nie gojące sie rany a niektórzy lekarze wysyłają ich do psychiatry, inni badaja i potwierdzają że sa to mikro włókna ( nanotechnologia ) które wbijaja sie pod skórę człowieka i żyja własnym życiem . Psychoza? Myślę że nie zachęcam do czytania.Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 marca 2013r. o 6:26
~Gość napisał(a): Pannazdzieckiem - nie jesteś sam/sama .....Pozdrawiam


Sam ... Gościu , jestem facetem , który myśli podobnie jak Ty :)
Miłego dnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
12 marca 2013r. o 6:37
~Gość napisał(a): Pychoon- a czy pofatygowałeś się by obejrzeć choć jeden wykład dr. Rahta???


Tylko wytłumacz mi po co? Będzie mi wykładał swoją wersją historii, bo wszyscy inni są źli i opętani przez spisek? Już kiedyś zacząłem oglądać jeden filmik podrzucony tu przez Pannę, po ok. 3 minutach ordynarnej manipulacji faktami oraz psychologicznych gierek wyłączyłem.

~Gość napisał(a): Teraz się nabijasz i masz kogoś za głupka, jesteś ignorantem ufasz i wierzysz obcym ludziom i naprawdę wierzysz że oni chcą dla ciebie dobrze?


Nigdy nie nazwałem nikogo głupkiem, a to że nie zgadzam się z czyimiś poglądami i uznaję je za absurdalne, to moja sprawa. Zarzucasz mi że jestem ignorantem, a Ty kim, wyrocznią, jedynym widzącym? Prezentujesz postawę "oblężonej twierdzy", wszyscy na około są źli, nie znają prawdy i ja mam ich oświecić. Może czas zejść na ziemię :-)

~Gość napisał(a): A kim ty czy ja jesteśmy dla nich co? Kim my jesteśmy dla firm farmaceutycznych ? przecież jak byś nie chorował oni by upadli, nie istnieli by . firmy farmaceutyczne bez chorych nie maja racji bytu.


Ludzie chorowali, chorują i będą chorować, nie jest to odkrycie Ameryki. Nie ma najmniejszych szans na wyeliminowanie całkowite wszystkich zagrożeń, więc koncerny farmaceutyczne będą mogły zawsze sprzedawać swoje leki i zarabiać. A to że zarabiają to nie jest nic niezwykłego, wszystkie firmy są powołane do tego aby zarabiać.

~Gość napisał(a): Jeśli chcesz ignoruj , ludzie sa zbyt zabiegani i zmeczeni troskami dnia codziennego by się zatrzymać i pomyśleć, zbyt poddani by sie sprzeciwić , i zbyt zmanipulowani by miec odwagę do mówienia o tym. Przecież tu chodzi o miliony istnień i o zdrowie naszych dzieci.


Nie wyjeżdżaj mi tu z troską o moje dziecko, bo to jest właśnie ten rodzaj manipulacji, którego nie znoszę. Nie masz konkretnych argumentów, więc zabierasz się za "terapię" uczuciową. Na ten sam pomysł wpadł jeden z koncernów farmaceutycznych, wciskający szczepionkę na pneumokoki, prezentujecie zatem podobne stanowisko jeśli idzie o wpływanie na "zwykłych" ludzi.

~Gość napisał(a): Dlaczego uchwalono po cichutku ustawę o przymusowym szczepieniu? Dlaczego strasza chorobami terroryzmem itd? Bo zastraszonymi ludźmi lepiej manipulować . Myśl myślenie nie kosztuje ;)


Przymusowe szczepienia wprowadzono w poprzednim systemie, nie mijaj się zatem z prawdą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMAMrowka zaprasza