Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powrót do szkoły!
~nie mam niezalogowany
28 sierpnia 2012r. o 7:51
no super reklama,
i ceny tez super wysokie:/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klientka niezalogowany
28 sierpnia 2012r. o 8:56
Dokładnie z cenami to popłynęli totalnie, kiedyś można było fajne kupić ciuszki za małe pieniądze a teraz ceny są tak wygórowane że wolę pojechać do Zgorzelca i tam robić zakupy, jak sobie tak i dzieciom, ceny dużo niższe no i jak wyprzedaże to konkretne a nie 15% jak w MARPOLU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2012r. o 9:25
A ja uważam, że ceny w Marpolu, jak na Bolesławiec, są całkiem dobre. No i fajne ubrania i duży wybór.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2576
#dejwol nieaktywny
28 sierpnia 2012r. o 9:29
~ napisał(a): A ja uważam, że ceny w Marpolu, jak na Bolesławiec, są całkiem dobre. No i fajne ubrania i duży wybór.

jesteś w mniejszości, zgadzam się z pierwszymi dwoma opiniami.
Ciekaw jestem po co Marpol sponsoruje tu swoje reklamy, jak zaraz ludzie prawdę napiszą pod tekstem. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
28 sierpnia 2012r. o 11:10
jestem tego samego zdania, kiedys marpol był tani a teraz to masakra i juz tam nie chodze!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9549
#ahna nieaktywny
28 sierpnia 2012r. o 11:25
nie kupuję w Marpolu, ale uważam, że przesadzacie, przecież wszystko jest dużo droższe, a już koszty pracy na pewno, a właściciel jest przecież lokalnym przedsiębiorcą, dającym tu ludziom pracę, a nie sieciówką o zasięgu europejskim, która może pozwolić sobie na mega wyprzedaże, dziwny to pogląd poza tym, chcieć ubierać się dobrze za żadne pieniądze, to się wyklucza

Ella
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XXX niezalogowany
28 sierpnia 2012r. o 11:42
ahna napisał(a): nie kupuję w Marpolu, ale uważam, że przesadzacie, przecież wszystko jest dużo droższe, a już koszty pracy na pewno, a właściciel jest przecież lokalnym przedsiębiorcą, dającym tu ludziom pracę, a nie sieciówką o zasięgu europejskim, która może pozwolić sobie na mega wyprzedaże, dziwny to pogląd poza tym, chcieć ubierać się dobrze za żadne pieniądze, to się wyklucza


Można ubierać się dobrze za żadne pieniądze właśnie w europejskich sieciówkach typu: h&m,c&a, esprit,oliver itp itd korzystając z okresu mega wyprzedaży, a odzież gatunkowo jest napewno dużo lepsza i trwalsza. Przedsiębiorca, może i daje tu ludziom pracę, ale niestety przy zarobkach jakie spora część mieszkańców osiąga nie stać ich na odzież drogą niskiej jakości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
28 sierpnia 2012r. o 11:44
ahna napisał(a): nie kupuję w Marpolu, ale uważam, że przesadzacie ...


Uwielbiam czytać takie posty : )

Nic nie widziałam, nic nie słyszałam ...

ale ...

prawdę znam i mogę oceniać : )

P.S.
"Brawo" ahna : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.