Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powrót do szkoły!
9549
#ahna nieaktywny
28 sierpnia 2012r. o 11:47
przykładowo w H&M ubrania mocno podrożały, ubieram się tam od lat, a jakość przynajmniej bawełny jest z sezonu na sezon niższa, robią się dziurki i przebarwienia...


Dopisane 28.08.2012r. o godz. 11:47:

Hegemon, chyba każdy może oceniać? a to, że tam nie kupuję, nie wyklucza chyba tego, że znam te ubrania i opinie o nich? Hm?

Ella
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
28 sierpnia 2012r. o 11:50
ahna napisał(a): przykładowo w H&M ubrania mocno podrożały, ubieram się tam od lat, a jakość przynajmniej bawełny jest z sezonu na sezon niższa, robią się dziurki i przebarwienia...Dopisane 28.08.2012r. o godz. 11:47:Hegemon, chyba każdy może oceniać? a to, że tam nie kupuję, nie wyklucza chyba tego, że znam te ubrania i opinie o nich? Hm?


h&m jest przykładem, ubrania podrożały? cały czas są w tej samej klasie cenowej, korzystając z wyprzedaży np. w gorlitz te same ciuchy kupisz duzo taniej niż na wyprzedaży w legnicy, czy wrocławiu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
28 sierpnia 2012r. o 11:59
Jeżeli znasz, to dlaczego nie kupujesz ahna ?

Czyżby stosunek ceny do jakości był nieodpowiedni ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9549
#ahna nieaktywny
28 sierpnia 2012r. o 12:02
raczej może styl mi nie odpowiada? Nie wiem skąd taka zajadłość, wyraziłam kulturalnie swoją opinię, to wszystko. Pozdrawiam Hegemon i życzę miłego dnia:)

Ella
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
28 sierpnia 2012r. o 12:03
jestem tego samego zdania, kiedys marpol był tani a teraz to masakra i juz tam nie chodze!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Katarzyna niezalogowany
28 sierpnia 2012r. o 12:09
Miałam podobne zdanie co do Marpolu, ale zaczełam kupować w innych sklepach, gdzie ceny były trochę niższe, okazalo się, że kupowałam tandete. Co do wyprzedaży ostatnio kupiłam spodnie przecenione z 99 zł na 59 zł, a mąż w Zarze kupił koszule przeceniona z 99 zł na 89, gdzie te promocje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama uczniaka niezalogowany
28 sierpnia 2012r. o 16:02
Marpol kiedyś a dziś to jak dwa różne światy..
Rozwineli się i owszem, ale ceny są ja w markowych sklepach...
mój ostatni zakup: spodnie jeansowe, cena 89zł, po kilku praniach nitki wychodzą a do tego farbują .. :(

Kolejne spodnie jeansowe kupione w Textilu, cena 29zł, efekt: zero klopotów piorę i nosze :) !

nie zawsze cena idzie za jakością :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~samosia niezalogowany
28 sierpnia 2012r. o 16:15
Marpol ma takie same ciuchy, jak inne bolesławieckie sklepy, gdyż zaopatruje się u tych samych kontrahentów - różnica jest jedna - nakłada marżę przyprawiającą o zawrót głowy. Te same ubrania kupicie taniej na targowisku, bo tam placowe jest tańsze, niż utrzymanie dużego budynku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.