Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowak funduje pomnik Martina Opitza
~? niezalogowany
20 września 2012r. o 23:05
Kammil napisał(a): Jeśli zrobiłby to w jego urodziny, albo w rocznice śmierci to i tak pisałbyś, że promuje siebie, że rozpoczął kampanię polityczną czy coś tam jeszcze.


Czy poza spekulacjami masz coś sensownego do napisania?? :)

Kammil napisał(a): Jeśli tak cie to męczy to nie musisz (i zresztą nikt by z tego powodu nie płakał) wychodzić w tym dniu z domu i oglądać to bolesne wydarzenie.


Pewnie , że nie muszę!Tak samo ja nie muszę czytac Twoich wiernopoddańczych peanów :)
W związku z tym idę spać :P

PS.Do ciebie to można pisać...jak grochem o ścianę.:)
Twoje zacietrzewienie nie pozwala na rozumienie pisanego do Ciebie tekstu! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7932
#Kammil nieaktywny
20 września 2012r. o 23:10
~? napisał(a):

Pewnie , że nie muszę!Tak samo ja nie muszę czytac Twoich wiernopoddańczych peanów :)
W związku z tym idę spać :P


Idź spać. Odpocznij by mieć jeszcze więcej nienawiści na jutro.
A co do wiernopoddaństwa to pudło stary! Ja Nowaka jak trzeba to potrafię skrytykować (kiedy na to zasługuje). Jednak w przeciwieństwie do Ciebie nie zazdroszczę mu kreatywności i zaangażowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~one niezalogowany
21 września 2012r. o 6:25
Kammil napisał(a): Wydaje się, że krasnal który sobie postawiłeś pod domem jest rozsądnym posunięciem bo od tej pory każdy będzie wiedział, że jest on symbolem wprostproporcjonalnym do twojej "wielkości".

Mój krasnal ma 2,5 metra wysokośći
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~solar niezalogowany
21 września 2012r. o 9:00
~one napisał(a):
Kammil napisał(a): Wydaje się, że krasnal który sobie postawiłeś pod domem jest rozsądnym posunięciem bo od tej pory każdy będzie wiedział, że jest on symbolem wprostproporcjonalnym do twojej "wielkości".

Mój krasnal ma 2,5 metra wysokośći


No widzisz wysokość ma dla Ciebie znaczenie! Zrób sobie z nim zdjęcie , sfinansuj pomnik większego od nowaka Opitza i już będziesz kimś . Będziesz miał 2 pomniki. Proponuję otwarcie 23 XII w urodziny Opitza (świetna data) a krasnala w wigilię będą 2 uroczystości podwójny catering i ty to sobie ograsz, sfinansujesz za własne pieniądze. Widziałeś catering jaki zapłacił Prezydent na przekazaniu Tablicy podczas SC - Bardzo dużo , b. drogo i nie wydał ani jednej złotówki z własnej kieszeni! Wypieprzył nasze pieniądze a ty też tam żarłeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wy niezalogowany
21 września 2012r. o 10:31
ile kosztował ? Bo nie wiemy nic tym wielkim żarciu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2012r. o 17:07
~Albercik napisał(a):
~ja napisał(a): Nie postawi pomnika dla miasta tylko dla siebie....nowa dekoracja ''Piwnicy''- proste.
Gdy p.Nowak postawi jakiś pomnik w odległości 50m od piwnicy to mogę zrozumieć że zafundował pomnik miastu. Jak zwykle ściema i autopromocja w wykonaniu tego pana.


Nowak upamietnil Optiza na swoim terenie i za swoje pieniadze.

Nic nie stalo na przeszkodzie by twoj ulubieniec Piotr Roman postawił 50 metrów dalej swoj pomnik Optiza za twoje czyli publiczne pieniadze.



to po co pisać że funduje pomnik??-raczej nowy wystrój piwnicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oni niezalogowany
21 września 2012r. o 17:26
a może Martin Opitz nie miał by życzenia stać przy wejsciu do KNAJPY ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ono niezalogowany
23 września 2012r. o 13:54
pomnik będzie stał przy wejsciu do knajpy ? To chyba nie rozsądne bo w koło będzie pełno wymiocin.
Martin może być nie zadowolony że musi wkomponować się w żygowiny gosci knajpy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.