Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziecko zmarło w karetce
~ niezalogowany
5 października 2012r. o 23:41
~F450 napisał(a): Może w końcu jakiś niezależny prokurator zajmie się tą bandą bolesławieckich konowałów. (bo tak ich nazywają lekarze z Wrocławia) Akurat ostatnio przerabiałem to,jakie jest tutaj chamstwo i nie życzę nikomu żeby się musiał tutaj leczyć!

Jak ktoś miał styczność z tą umieralnią to wie co pisze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 października 2012r. o 5:55
najprościej jest napisać ,,zamknąć temat,, kiedy zbyt wiele pisze się dużo prawdy i ostrym językiem na temat tego szpitala i jego ,,obsługi,,
oczywiście nie bronię i nie popieram ludzi którzy tutaj nie zachowują pewnych zasad w wypowiedziach ale jeśli odnosi się to szpitala ,inaczej nie można...
ja napiszę tak...
piszcie dalej że brakuje Wam galerii,markowych sklepów ,burgerówi donaldów...
a szpital mający obok kapitalny teren na lądowisko dla śmigłowców ratunkowych niech miasto przeznaczy na ...dopisujcie swoje propozycje...
...zdrowia Wam życzę

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8088
#zero nieaktywny
6 października 2012r. o 8:06
falco napisał(a): najprościej jest napisać ,,zamknąć temat,, kiedy zbyt wiele pisze się dużo prawdy i ostrym językiem na temat tego szpitala i jego ,,obsługi,,
oczywiście nie bronię i nie popieram ludzi którzy tutaj nie zachowują pewnych zasad w wypowiedziach ale jeśli odnosi się to szpitala ,inaczej nie można...
ja napiszę tak...
piszcie dalej że brakuje Wam galerii,markowych sklepów ,burgerówi donaldów...
a szpital mający obok kapitalny teren na lądowisko dla śmigłowców ratunkowych niech miasto przeznaczy na ...dopisujcie swoje propozycje...
...zdrowia Wam życzę


Falco jestem z Tobą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~esek niezalogowany
6 października 2012r. o 8:28
~sdkd napisał(a): może ktoś w końcu zajmie się tym szpitalem bo to co się tam dzieje to jest jakaś umieralnia - szacunek dla ratowników i ludzi którym zależy na ratowaniu ludzi i swojej pracy... mam nadzieję, ż ktoś zrobi z tym porządek

(...).... lekarz i pielęgniarki walczyli pół nocy o jego życie , jak nie dali rady to wysłali dziecko do Wrocławia, mam nadzieje ze za ten wpis odchorujesz swoje !!!!!!!!!!

Zmoderowano 06.10.2012 godz.8:56 - powód: (Hegemon)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
6 października 2012r. o 8:48
poldek rozumiesz to co piszesz,czy piszesz bezmyslnie? :|
Gdyby było lądowisko to dziecko by przezyło ,tak?
Czyli idąc tym tokiem myslenia mozna stwierdzic,że smigło nigdzie indziej nie wyląduje,tak? to jakim cudem na stadionie lądują? :]


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OP niezalogowany
6 października 2012r. o 8:59
ile bartus mial latek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
6 października 2012r. o 9:24
hemi napisał(a): poldek rozumiesz to co piszesz,czy piszesz bezmyslnie? :|
Gdyby było lądowisko to dziecko by przezyło ,tak?
Czyli idąc tym tokiem myslenia mozna stwierdzic,że smigło nigdzie indziej nie wyląduje,tak? to jakim cudem na stadionie lądują? :]

Na stadionie nie zawsze może a lądowisko powinno być przy każdym szpitalu i czytaj dokładnie co piszę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emeryt niezalogowany
6 października 2012r. o 9:42
po co lądowisko przy szpitalu jak najezdzacie na szpital i lekarzy w nim pracujących.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza