Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziecko zmarło w karetce
~wazne niezalogowany
6 października 2012r. o 10:23
czy dziecko bylo chore czy z wypadku ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
6 października 2012r. o 10:28
dziecka szkoda i to jest tragedia dla jego najbliższych!! nie ma c do tego wątpliwości! ale to ,że porusza się temat szpitala, to może dobry początek, żeby się ktoś w końcu tym zainteresował! jedno wielkie nieporozumienie co tam się dzieje! ludzie bądźmy zdrowi wiedząc co może nas tam spotkać! nie są to moje złośliwości!! tylko poważny problem, którym już nie miasto powinno się zająć! nigdzie nie ma miodu, ale tu nawet ciut się go nie odnajdzie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2012r. o 12:20
Bartosz mial 12 lat. przyjechal na oddz w pon wieczorem juz w powaznym stanie z nierozpoznana diagnoza z tego co pisza na innym portalu. :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4122
#karmelka29 nieaktywny
6 października 2012r. o 12:39
:) w wieku mojej córci..
:) straszna tragedia..
:) szczere wyrazy współczucia dla rodziny.. [*]

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~F450 niezalogowany
6 października 2012r. o 12:52
DO ESEK
I właśnie jeżeli się nim zajmowali tak jak moim dzieckiem, to już wiadomo dlaczego są tak tragiczne skutki!!!! Dlaczego nie odesłali dziecka od razu. Zastanawia mnie jeszcze fakt jakim trzeba być bydlakiem żeby życzyć komuś choroby, tak jak to czynisz ty! z pewnością pracujesz w tej placówce, bo i informacje masz szczegółowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2012r. o 13:00
karmelka29 napisał(a): :) w wieku mojej córci..
:) straszna tragedia..
:) szczere wyrazy współczucia dla rodziny.. [*]


....te uśmiechy to naprawdę na miejscu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4122
#karmelka29 nieaktywny
6 października 2012r. o 13:30
:) ja inaczej interpretuję tę "emotke"
:) zaciesz to..to na pewno nie jest !! !! :]

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2012r. o 14:09
Lotnicze Pogotowie Ratunkowe ma w Bolesławcu o ile sie nie myle lądowisko na płycie boiska przy Spółdzielczej, zawsze tam lądują, wiec mogli i w tym wypadku wezwać, transport błyskawiczny do Wrocka.... szkoda chłopca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.