Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Echa Przeszłości - Bolesławiecka Bazylika
~CCC niezalogowany
6 października 2012r. o 21:36
Program OK ale montaż tragedia.Muzyka zagłusza wszystko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marek niezalogowany
6 października 2012r. o 21:54
~CCC napisał(a): Program OK ale montaż tragedia.Muzyka zagłusza wszystko.


Jak bym słyszł moją żonę.
Włączyłem jej na komputerze z głośnikami i wielkie zdzxiwko że jej gówniany laptopek gra inaczej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2012r. o 21:59
Cytat:Z Mirosławem Sakowskim radnym Klubu Platformy Obywatelskiej i ze Zdzisławem Abramowiczem radnym Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka rozmawia Ilona Parejko.


Jakoś nie mogę ich dojrzeć!! ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bob budowniczy niezalogowany
6 października 2012r. o 22:13
No proszę, to dowiadujemy się, że zdanie kieckowego - a nie szacunek dla historii - zdecydowało o zachowaniu bądź zburzeniu pierwotnego wystroju budowli. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2012r. o 22:25
~bob budowniczy napisał(a): zdecydowało o zachowaniu bądź zburzeniu pierwotnego wystroju budowli. :>


ZDECYDOWAŁO o zburzeniu czy o zachowaniu??:>
Czy może DECYDOWAŁO o zburzeniu bądź zachowaniu?? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wierzacy w Boga, ale nie w Klera niezalogowany
7 października 2012r. o 10:59
Panie Abramowicz, szkoda ze Pan nic dobrego w swym felietonie nie powiedzial o niemieckim ksiedzu Paul Sauer, ktory podczas wojny piastowal urzad w boleslawieckim kosciele. To ten czlowiek dopilnowal by Ruscy nie rozkradli tego co menadzer Jaroszewicz teraz majac duze dotacje finansowe remontuje. Przykladem zlodziejstwa rozkradania mienia miasta Boleslawiec przez armie czerwona, niech bedzie miejska Drukarnia, ktora miescila sie przy obecnej ulicy Mickiewicza. Ksiadz Paul Sauer po wojnie ratowal zycia ludzi przesladowanych przez nowe wladze polski, ktorzy byli roznych narodowosci, tez polacy. Panie Abramowicz, nietaktem bylo "przypinanie latki" Ksiedzu Sauerowi, ze byl o "cos" posadzany. Polscy Ksieza sa do dnia dzisiejszego o rozne paskudne rzeczy posadzani, wloncznie ze wspolpraca z SB. Dziwi mnie fakt, ze nie bylo Pana Jaroszewicza stac by wspomniec i podziekowac swym poprzednikom za to co zrobili dla ludzi i miasta. Mysle tu tez o Ksiedzu Raczce, ktory byl czlowiekiem oddanym ludziom a nie pokusom zycia codziennego. Takich ksiezy juz nie ma. Nie mozna sobie wszystkiego przypisywac, gdyz na obecny wyglad naszego kosciola zapracowali tez juz nieobecni w/w Ksieza i to w ekstremalnych warunkach. Jestem ciekaw, czy Pan Jaroszewicz pomyslal o Ksiedzu Paulu Sauer fundujac mu mala tablice upamietniajaca jego wklad w ratowanie ludzi i kosciola. Nawiasem mowiac ladny jest ten kosciol. Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
7 października 2012r. o 13:32


Zmoderowano 08.10.2012 godz.10:16 - powód: Kultura wypowiedzi (Hegemon)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to ja niezalogowany
7 października 2012r. o 19:38
(...) O drukarni ktora rozgrabiono dowiedzialem sie z watkow historycznych ktore czytalem w ksiazkach i prasie. Odnosnie Ksiedza Sauera, przesylam link do jego malego zyciorysu i pelnionej funkcji w Bunzlau. Pozdrawiam.

http://bunzlau.siegburg.de/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=55

Zmoderowano 08.10.2012 godz.10:18 - powód: (Hegemon)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza