Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Echa Przeszłości - Bolesławiecka Bazylika
2161
#fobiak nieaktywny
7 października 2012r. o 20:03
niemcy z sigburga opuscili boleslawiec przed nadejsciem frontu ...

Zmoderowano 08.10.2012 godz.10:22 - powód: Czytasz czasami to co piszesz ? (Hegemon)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2012r. o 20:08
fobiak napisał(a): wojsko polskie wspolnie z rosjanami spalili drewniane ogrodzenie przy stacji wodociagow bo nie mieli co wlozyc do piecow.


Bolesławiec nie jest położony na pustyni węc nie powinno być problemu z opałem w postaci drewna :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7352
#MiM nieaktywny
7 października 2012r. o 20:16
W końcu kolega zaczyna pisać jak na prawdę była. To może ja napiszę jak było dalej. Żołnierze radzieccy rozgrzani ciepełkiem spalonego płotu zapragnęli więcej ciepła. W ogień poszły najpierw meble z opuszczonych domów, potem stolarka w opuszczonych domach. A dalej to już poszło z górki o miasto płonęło całymi kwartałami. Możesz pitolić o różnych dokumentach... Papier jest cierpliwy i przyjmie każdą bzdurę. Ja słyszałem relację naocznego świadka, któremu rusek przystawił pepeszę do głowy jak ten próbował chronić swój dom przed spaleniem.

zapraszam na bunzlau.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
8 października 2012r. o 10:12
MiM jestes (...)

Zmoderowano 08.10.2012 godz.10:24 - powód: (Hegemon)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~historyk niezalogowany
8 października 2012r. o 10:19
fobiaku, fotka którą wkleiłeś niegdyś, przedstawia junaków z formacji Służba Polsce a nie Rosjan. Zapewne dla ciebie każdy kto nosi furażerkę jest Rosjaninem. Istnieją sprawozdania w których dokładnie wylicza się liczbę pociągów wywożących majątek przemysłowy i cywilny z terenu Dolnego Śląska do Sowietów i to są fakty udokumentowane przez Polaków. Poszukaj i poczytaj zanim coś napiszesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
8 października 2012r. o 10:37
Hegemon jestes glupi modreator, nie potrafisz czytac to wycinasz co popadnie.


Zmoderowano 08.10.2012 godz.10:32 - powód: Dziękuję za komplement : ) (Hegemon)


Dopisane 08.10.2012r. o godz. 10:37:

Hegemon, po co sie mieszasz do moich postow, jak bedziesz dalej tak postepowal to nie ma sie co dziwic, ze portal pozostanie tylko dla gimnazjastow. przypomne tobie, ze usuwacie tutaj ogloszenia o wydarzeniach kulturalnych i nie potraficie zrozumiec pojecia wolnego slowa. za to co ja tutaj wypisuje ponosze osobiscie konsekwencje wiec ty nie musisz mnie ciagac za uszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
8 października 2012r. o 11:16
fobiak napisał(a): Hegemon, po co sie mieszasz do moich postow, jak bedziesz dalej tak postepowal to nie ma sie co dziwic, ze portal pozostanie tylko dla gimnazjastow. przypomne tobie, ze usuwacie tutaj ogloszenia o wydarzeniach kulturalnych i nie potraficie zrozumiec pojecia wolnego slowa. za to co ja tutaj wypisuje ponosze osobiscie konsekwencje wiec ty nie musisz mnie ciagac za uszy.


Mieszam się , ze względu na Twój wulgarny język.

Moje postępowanie nie ma wpływu na funkcjonowanie portalu Bolec.Info.

Osobiście znam "kilku" użytkowników i nie są oni gimnazjalistami.

Nie usuwałem nigdy żadnych ogłoszeń o wydarzeniach kulturalnych.

Moje rozumienie wolnego słowa nie upoważnia Cię do pisania o kimś "per głupek".

Konsekwencje za swoje słowa, pisane na tym forum, poniesiesz dopiero wtedy, gdy trafisz na odpowiednio zaangażowanego pieniacza.

Zmoderowano 08.10.2012 godz.11:17 - powód: Cytowanie (Hegemon)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 października 2012r. o 14:26
jak widzę nadal swoista ,,wojenka ,,
to już chyba nasza czysto polska przypadłość :)
walczyć obojętnie z kim,obojętnie o co ,ale walczyć :D
jedno jest pewne-jeśli Hegemon ,,tnie,, wulgaryzmy i jakąkolwiek chęć ,,dokopania ,, innym-jestem za nim :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.