Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radiowóz wjechał w busa
8653
#jeden nieaktywny
10 października 2012r. o 8:05
ostry2011 napisał(a): ten bus to na szwabskich tablicach był jak widze....

rozmarzyła sie pani Smerfeta o zachodzie i .....łup.... :D
zdarza się... ;)


wydaje mi się, że tam na rejestracji jest FZA - Żary/żagań ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
10 października 2012r. o 8:09
EMERYT szkoda że jak cywil zrobi coś takiego to tlumaczenie jest inne, a swoją drogą wczoraj policja miała akcję na terenie miasta, popisali się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2772
#ewcia026 nieaktywny
10 października 2012r. o 8:27
jeden napisał(a):
ostry2011 napisał(a): ten bus to na szwabskich tablicach był jak widze....

rozmarzyła sie pani Smerfeta o zachodzie i .....łup.... :D
zdarza się... ;)


wydaje mi się, że tam na rejestracji jest FZA - Żary/żagań ?



Kiepsko widzicie zatem :> Bus był na polskich tablicach, nr rejestracyjny zaczyna się ETM :]

Nie boję się umrzeć, boję się nie żyć...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2012r. o 8:51
A ja napiszę tak:
do przełożonych policjantki która spowodowała kolizję- dlaczego policjanta nie miała przerwy 10 godzin między służbami? skończyła o 6 rano nockę i na 14 z powrotem do pracy musiała przyjść. Z pewnością jej zmęczenie po poprzedniej służbie przyczyniło się do spowodowania kolizji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2012r. o 8:59
c to za Policjantka wiemy z której jednostki, a może z Kruszyna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ahmed niezalogowany
10 października 2012r. o 10:32
co? 250zl? sprawca wypadku powinien dostac jeszcze raz tyle + pkt karne - no i dowodzik zabrany..... Aha no tak , to policja i oni wszystko mogą.... Tyle ze policja powinna dawac przyklad , a na raazie to ja musze sie wstydzic. Policja jeszcze jeszcze.... qrwa... ja dostalem 250 za sluchanie glosniej muzyki , a ona za walniecie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2012r. o 10:52
Proponuję następnym razem przed zamieszczeniem takieeeego newsa zasięgnąć konkretnych informacji. Napisać, że oprócz mandatu, obligatoryjnie dziewczyna dostała 6 pkt, bo inaczej się nie da, że 250 zł to kwotą jaką przewiduje taryfikator za kolizję, zatrzymanie dowodu, przecież normalne, że nie będzie jeździł radiowóz z rozwalonym przodem :| . Ponadto skoro jest sprawczynią to poniesie koszty naprawy auta, grozi jej postępowanie dyscyplinarne za popełnione wykroczenie.
Jak się czyta te wszystkie bzdury, pisane przez niedouczonych, zakompleksionych osłów to sorry, ale żygać się chce!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
10 października 2012r. o 11:28
Drill napisał(a): Jeszcze nigdy policja nie byla tak szybko na miejscu zdarzenia ;)

"Lubię to" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie