Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radiowóz wjechał w busa
~EMERYT niezalogowany
10 października 2012r. o 14:55
~kierowca napisał(a): EMERYT szkoda że jak cywil zrobi coś takiego to tlumaczenie jest inne, a swoją drogą wczoraj policja miała akcję na terenie miasta, popisali się
Policjanci niejednokrotnie płacą mandaty tak jak cywile nie ma taryfy ulgowej. W tym przypadku zawiniła więc dostała 250+ karne punkty. auto jest nieubezpieczone więc naprawę musi pokryć z własnej kieszeni(tak było parę lat temu)jak jest teraz pewnie tak samo. Stało się mogło to przydażyć się każdemu z nas,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2012r. o 16:32
~Monika napisał(a): Jakby nie policjanci, tobyście się bali z domu wyjść, bo tylu zbirów robiłoby, co chce. Trochę zrozumienia okażcie, bo każdy zawód jest potrzebny, a każdy jego wykonawca jest tylko człowiekiem.

PS- Nie jestem policjantką, ale mam szacunek dla nich (jak zresztą dla każdego zawodu)


Przecież dalej strach wyjść o niektórych porach i w niektórych rejonach miasta. Policja natomiast brawurowo wkleja mandaty za pierdoły. Ostatnim razem widziałem akcję policji gdy wklejali mandat jakiemuś dziadkowi, który sprzedawał warzywa z działki przy jakiejś ruchliwej ulicy. A poczekaj tylko do nocy i przy tej samej ulicy usłyszysz hołotę pod alkoholowym. Czy policja przyjeżdża? Czasem. A i wtedy tylko bandę upominają i jadą dalej. Brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fghgf niezalogowany
10 października 2012r. o 16:39
a tam gadasz, policjantki są seksowne jak próbują być takie "męskie" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
10 października 2012r. o 19:33
~ napisał(a): Proponuję następnym razem przed zamieszczeniem takieeeego newsa zasięgnąć konkretnych informacji. Napisać, że oprócz mandatu, obligatoryjnie dziewczyna dostała 6 pkt, bo inaczej się nie da, że 250 zł to kwotą jaką przewiduje taryfikator za kolizję, zatrzymanie dowodu, przecież normalne, że nie będzie jeździł radiowóz z rozwalonym przodem :| . Ponadto skoro jest sprawczynią to poniesie koszty naprawy auta, grozi jej postępowanie dyscyplinarne za popełnione wykroczenie.
Jak się czyta te wszystkie bzdury, pisane przez niedouczonych, zakompleksionych osłów to sorry, ale żygać się chce!


Dokładnie!!
O ile też działanie policji niejednego wnerwia (jak i mnie) podczas cudownych akcji w zabudowanym,czy jazdy wideo i zarabiania na byle czym ,o tyle wasz łach jest tu bezzasadny:P

wjechała,dostała mandat,punkty (bo to norma) i uszkodzenie auta z jej winy-nie wiem jak w policji wyglada odpowiedzialnośc za sprzęt podczas kolizji z własnej winy,ale chyba rózowo nie bedzie.

A wjechanie w kufer kazdemu się moze zdarzyć,czy to przez roztargnienie czy przez "spryt" tego z przodu-nie raz mam taka sytuację,ze jedzie ktos przede mną 10km/h w korku ,ja jestem za nim na pół metra i ktos z przodu np ostro daje po heblach licząc na to,ze licze na powolne turlanie sie a nie spodziewam się gwałtownego hamowania i...jest zarobek:(:(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4122
#karmelka29 nieaktywny
10 października 2012r. o 19:56
~Jasiek napisał(a): Baby do garów!!!



:> baby..to masz w nosie ~Jaśku.. :>

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3595
#jemiola nieaktywny
10 października 2012r. o 20:48
Jeżeli facet sądzi że miejsce kobiety jest w kuchni najprawdopodobniej nie wie co zrobić z nią w sypialni!!

dlaczego nie spuszczacie się tak nad każdą stłuczką ??ha ??

Idiotka,naiwna??suka lub szmata???Jak wolisz,mi to lata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 października 2012r. o 21:13
bo każdy z nich to ,,Lauda,, i to nie ich stłuczki ;)
ile ich ma któryś z nich, to tylko oni wiedzą :D
ciekawe jak kwikną kiedy jakiś cwaniaczek w rupciu zaciągnie ręczny a im w twarz wystrzeli poducha :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2497
#toudi140 nieaktywny
10 października 2012r. o 23:39
nie za bardzi kumam , skoro policjantka wjechała w tyłek busa to za co mandat dla kierowcy busa ? przeciez to nie jego wina że ktoś nie uważał ..



Dopisane 10.10.2012r. o godz. 23:39:

aa ok doczytałam

niech to piorun trzaśnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego