Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gdzie się łamie obcasy?
~Justyś niezalogowany
25 października 2012r. o 8:18
Szatyanka napisał(a): też mi problem... :> też chodzę w obcasach i nie marudzę ..

chcecie ładnie wyglądać to zakładajcie obcasy i nie marudźcie a jak Wam marzy się wygoda.. to noście płaskie

i od razu dodam, że jak jestem w płaskich to nie odczuwam kostki, a jak ktoś zakłada pantofelki o milimetrowej podeszwie to niech się nie dziwi że nogi bolą, to nie plaża !!

Ależ te Kobitki są marudne

:D


szatynka...widocznie bardzo mało chodzisz po tej kostce /zapewne mieszkasz w całkiem innej części Bolesławca/. Ja mieszkam właśnie w centrum i jestem zmuszona pokonywać te "góry i doliny" codziennie...nie należy to do przyjemności, oj nie !!!!!!!

Zmoderowano 25.10.2012 godz.09:07 – powód : błąd taga cytowania (moderator techniczny)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bystry niezalogowany
25 października 2012r. o 8:36
A nie zauważyliście drogie koleżanki że przez cały materiał jedynie Pani redaktor miała problem z poruszaniem się na obcasach? Każda inna filmowana kobieta radziła sobie świetnie. Po co Pani redaktor się potknęła ? Zrobiła to celowo aby zwiększyć dramatyzm tego żałosnego reportażu? Czy też może nie umie chodzić na obcasach ?[img=1351146973_g207vci.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anka niezalogowany
25 października 2012r. o 9:03
Ta kostka to kretyński pomysł. Zabiera mi całą przyjemność ze spacerowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2012r. o 9:27
Szatyanka napisał(a): też mi problem... :> też chodzę w obcasach i nie marudzę ..

chcecie ładnie wyglądać to zakładajcie obcasy i nie marudźcie a jak Wam marzy się wygoda.. to noście płaskie

i od razu dodam, że jak jestem w płaskich to nie odczuwam kostki, a jak ktoś zakłada pantofelki o milimetrowej podeszwie to niech się nie dziwi że nogi bolą, to nie plaża !!

Ależ te Kobitki są marudne

:D


to lec w adidasach do lasu a nie wymadrzaj sie przed kompem...kazdy ma swoje upodobania i czy sie to podoba czy bnie nalezy je szanowac....zlosliwe komentarze sa zbedne!!!!!!!!!!! A po rynku chodzi sie fatalnie, a niedlugo przyjdzie mroz i WTEDY ZYCZE POWODZENIA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
25 października 2012r. o 10:04
Spacer w okolicy Ratusza to droga przez mękę.Proponuję pomysłodawcy i wykonawcy przejść się właśnie na obcasach,to wtedy zrozumieliby jak tam jest niebezpiecznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
25 października 2012r. o 10:27
O ile w rynku jeszcze ujdzie, to na plantach na Sądowej faktycznie przerwy między kostką są tak duże i głębokie, że można w nich zgubic każdy obcas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9764
#babitarg nieaktywny
25 października 2012r. o 10:29
~obserwator napisał(a): Spacer w okolicy Ratusza to droga przez mękę.Proponuję pomysłodawcy i wykonawcy przejść się właśnie na obcasach,to wtedy zrozumieliby jak tam jest niebezpiecznie

bez obcasów też nie jest łatwo w półbutach stopy bolą kostka jest ostra i wystająca ,
na spacer po rynku to tylko buty bez obcasa i z 3 cm podeszwą :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~funia niezalogowany
25 października 2012r. o 11:34
Drogie panie w butach na obcasach trzeba umieć chodzić! Najbardziej narzekają te co to nagle "przesiadły" się z trampek,sandałków i obuwia sportowego na tzw wysokie obcasy. Wiele dziewcząt i pań nawet po równej powierzchni chodzą ociężale i pokracznie, wykrzywiając nogi we wszystkie możliwe strony świata, dobrze że one łamią tylko obcasy a nie nogi. A więc zanim wychodzi się w takich butach należy najpierw pod okiem osoby bardziej doświadczonej nauczyć się chodzić na wysokich obcasach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza