Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gdzie się łamie obcasy?
~ niezalogowany
25 października 2012r. o 12:17
~funia napisał(a): Drogie panie w butach na obcasach trzeba umieć chodzić! Najbardziej narzekają te co to nagle "przesiadły" się z trampek,sandałków i obuwia sportowego na tzw wysokie obcasy. Wiele dziewcząt i pań nawet po równej powierzchni chodzą ociężale i pokracznie, wykrzywiając nogi we wszystkie możliwe strony świata, dobrze że one łamią tylko obcasy a nie nogi. A więc zanim wychodzi się w takich butach należy najpierw pod okiem osoby bardziej doświadczonej nauczyć się chodzić na wysokich obcasach


Amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9764
#babitarg nieaktywny
25 października 2012r. o 14:21
~funia napisał(a): Drogie panie w butach na obcasach trzeba umieć chodzić! Najbardziej narzekają te co to nagle "przesiadły" się z trampek,sandałków i obuwia sportowego na tzw wysokie obcasy. Wiele dziewcząt i pań nawet po równej powierzchni chodzą ociężale i pokracznie, wykrzywiając nogi we wszystkie możliwe strony świata, dobrze że one łamią tylko obcasy a nie nogi. A więc zanim wychodzi się w takich butach należy najpierw pod okiem osoby bardziej doświadczonej nauczyć się chodzić na wysokich obcasach

:) :) :) proponuje założyć trampki i pójść do rynku na spacer a później możesz opisać swoje odczucia na BolecForum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
25 października 2012r. o 15:42
babitarg napisał(a):
~funia napisał(a): Drogie panie w butach na obcasach trzeba umieć chodzić! Najbardziej narzekają te co to nagle "przesiadły" się z trampek,sandałków i obuwia sportowego na tzw wysokie obcasy. Wiele dziewcząt i pań nawet po równej powierzchni chodzą ociężale i pokracznie, wykrzywiając nogi we wszystkie możliwe strony świata, dobrze że one łamią tylko obcasy a nie nogi. A więc zanim wychodzi się w takich butach należy najpierw pod okiem osoby bardziej doświadczonej nauczyć się chodzić na wysokich obcasach

:) :) :) proponuje założyć trampki i pójść do rynku na spacer a później możesz opisać swoje odczucia na BolecForum


Otóż to,załóż trampki na nogi,plecak na plecy i spacerkiem po bolesławieckich plantach i po placu wokół Ratusza.Miłego spaceru .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KOBIETA na OBCASACH niezalogowany
25 października 2012r. o 16:17
Dziękuję redakcji za ten temat!

Położenie kostki brukowej na całej płycie Rynku bez choćby wąskich chodników,jak w innych miastach mógł zaakceptować tylko facet!
Raz jedyny pofatygowałam się do Ratusza na obcasach i zdarłam całą skórkę na szpilkach. Od tej pory postanowiłam na Rynku NIE BYWAĆ.

Mam gdzieś co myślą Panowie , nadal będę nosić szpilki. Zmieniłam tylko swoje zwyczaje.
Nie korzystam z ani jednego punktu gastronomicznego w Rynku.
Nie robię zakupów w Rynku [ nawet ulubiony papierniczy zmieniłam na Technikę Biurową ].
Tym samym przepraszam Panią Ziutę Witas z księgarni- nie przychodzę , bo nam wyremontowano Rynek.
I nie będę z dzieckiem spacerować do fontanny i mam gdzieś lodziarnię latem i święto ceramiki ze straganami.

Noszę buty na obcasie-Rynek nie dla mnie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KOBIETA na OBCASACH niezalogowany
25 października 2012r. o 16:19
Dziękuję redakcji za ten temat!

Położenie kostki brukowej na całej płycie Rynku bez choćby wąskich chodników,jak w innych miastach mógł zaakceptować tylko facet!
Raz jedyny pofatygowałam się do Ratusza na obcasach i zdarłam całą skórkę na szpilkach. Od tej pory postanowiłam na Rynku NIE BYWAĆ.

Mam gdzieś co myślą Panowie , nadal będę nosić szpilki. Zmieniłam tylko swoje zwyczaje.
Nie korzystam z ani jednego punktu gastronomicznego w Rynku.
Nie robię zakupów w Rynku [ nawet ulubiony papierniczy zmieniłam na Technikę Biurową ].
Tym samym przepraszam Panią Ziutę Witas z księgarni- nie przychodzę , bo nam wyremontowano Rynek.
I nie będę z dzieckiem spacerować do fontanny i mam gdzieś lodziarnię latem i święto ceramiki ze straganami.

Noszę buty na obcasie-Rynek nie dla mnie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emeryt niezalogowany
25 października 2012r. o 16:42
cały rynek i ratusz do wymiany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gizek niezalogowany
25 października 2012r. o 16:59
Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2012r. o 18:07
~KOBIETA na OBCASACH napisał(a): Dziękuję redakcji za ten temat!

Położenie kostki brukowej na całej płycie Rynku bez choćby wąskich chodników,jak w innych miastach mógł zaakceptować tylko facet!
Raz jedyny pofatygowałam się do Ratusza na obcasach i zdarłam całą skórkę na szpilkach. Od tej pory postanowiłam na Rynku NIE BYWAĆ.

Mam gdzieś co myślą Panowie , nadal będę nosić szpilki. Zmieniłam tylko swoje zwyczaje.
Nie korzystam z ani jednego punktu gastronomicznego w Rynku.
Nie robię zakupów w Rynku [ nawet ulubiony papierniczy zmieniłam na Technikę Biurową ].
Tym samym przepraszam Panią Ziutę Witas z księgarni- nie przychodzę , bo nam wyremontowano Rynek.
I nie będę z dzieckiem spacerować do fontanny i mam gdzieś lodziarnię latem i święto ceramiki ze straganami.

Noszę buty na obcasie-Rynek nie dla mnie.



To widze, ze nie jestem odosobniona..ja tez rynek widuje bardzo rzadko, wlasciwie, to prawie wcale, z teych samych powodow. I wcale mi z tym nie jest zle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima