Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tłumy na cmentarzu w Bolesławcu
~Bolek niezalogowany
2 listopada 2012r. o 8:13
Przepraszam, czy ktoś dostał paragon kupując kwiaty i znicze ??? Bo ja nie. Płynie tam czysta kasa do portfela, zero podatku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
2 listopada 2012r. o 8:44
To było kupić w sklepie znicze i kwiaty, a nie koło cmentarza :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~baciar niezalogowany
2 listopada 2012r. o 8:54
~Bolek napisał(a): Przepraszam, czy ktoś dostał paragon kupując kwiaty i znicze ??? Bo ja nie. Płynie tam czysta kasa do portfela, zero podatku.


synek, a wiesz co to jest sprzedaż nie ewidencjonowana???
zapytaj w US a potem skamlaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 listopada 2012r. o 9:02
a ja zgadzam się z tym co napisał Bolek tyle tylko że z drugiej strony popieram handlujących którzy ,,dymani,, przez państwo odpowiadają tym samym...
oni zarabiając na życie odprowadzą podatki z których Bakalarze i inne Króle dostaną nagrody?
to państwo doprowadza do takich zachowań więc odpłacają mu tą samą monetą a raczej jej brakiem :D
popieram każdą tego typu nieuczciwość wobec państwa ,które nie dąży do wprowadzenia kas fiskalnych np.lekarzom czy prawnikom

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~abc niezalogowany
2 listopada 2012r. o 10:03
~Bolek napisał(a): Przepraszam, czy ktoś dostał paragon kupując kwiaty i znicze ??? Bo ja nie. Płynie tam czysta kasa do portfela, zero podatku.


jeśli już to nieewidencjonowana!!!


Zmoderowano 02.11.2012 godz.10:29 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emeryt niezalogowany
2 listopada 2012r. o 10:29
-Bolek a (markiety) to niby gdzie odprowadzają?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
2 listopada 2012r. o 15:07
Mnie bardzo interesuje na jakiej podstawie wydają pozwolenia na handel przy cmentarzu i czy sprawdzają czy dana osoba posiada działalność,może najwyższy czas żeby ktoś to sprawdził np.urząd skarbowy się ruszył,z pewnością 80% sprzedawała na czarno !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2012r. o 15:38
ej (...)!!! zamiast pisać farmazony to sobei przeczytajcie ze prawnie nue muszą oni mieć kasy FISKALNEJ!!!!!!! http://www.bankier.pl/wiadomosc/Kiedy-kasa-fiskalna-jest-obowiazkowa-2538496.html

Zmoderowano 02.11.2012 godz.18:02 - powód: złośliwości (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.