Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nerwy w konserwy!
~Leo niezalogowany
9 listopada 2012r. o 1:29
słabiutki tekst. Tylko z szacunku do autorki (jakikolwiek grafoman za tym stoi) postanowiłem doczytać do końca.

Pomijam już silenie się na zabawną i inteligĘtną pisarkę, bo to zauważył prawie każdy. Problem zaczyna się wówczas kiedy ktoś taki bierze się jeszcze za poważne tematy i z jakimś dziwnym poczuciem misji postanawia zanudzić czytelnika na śmierć.

A cóż... takie mamy czasy. Skoro ktoś pokroju Tuska może zwać się premierem, Bracia Mroczkowie - są aktorami, a jakś doda uchodzi za królową... to dlaczego BolecMama nie miałaby być felietonistką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
9 listopada 2012r. o 1:52
„... traktowałby o tekście pewnej pani, w którym z regularnością godną mantry powtarzane jest słowo „pasta”. Ale o tym traktować nie będzie ..."

lepiej było zignorować. bo jednak traktuje o tym całym akapitem :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pirania niezalogowany
9 listopada 2012r. o 10:28
Myślałem, że po tym żałosnym tekściku odnośnie Waśniewskiej pani Bolec Mama spróbuje trochę się poprawić. Niestety jest jeszcze gorzej.
Co to za frazesy z tym ocenianiem innych i brednie typu "jak byłam dzieckiem..." (że niby kogo to obchodzi?).
Przecież ten grafomański "felieton" to istny popis hipokryzji i nie zrozumienia tych których ta Pani nieświadomie OCENIA.

ps. Nie wiem czy mąż za mało słucha? s może owoc innych deficytów... aczkolwiek co winni temu są forumowicze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3379
P_R_O_B_O_S_H_C_Z
9 listopada 2012r. o 10:41
~Pirania napisał(a): ...
Co to za frazesy z tym ocenianiem innych i brednie typu "jak byłam dzieckiem..." (że niby kogo to obchodzi?).

I kto to mówi.... sam/sama ocenia

~Pirania napisał(a):
Przecież ten grafomański "felieton" to istny popis hipokryzji i nie zrozumienia tych których ta Pani nieświadomie OCENIA.

Znowu to samo....

~Pirania napisał(a):
ps. Nie wiem czy mąż za mało słucha? s może owoc innych deficytów... aczkolwiek co winni temu są forumowicze!
A co cie to obchodzi. Może ty coś napiszesz a my cię ocenimy co?

Uśmiechnij się! Jutro możesz nie mieć zębów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pirania niezalogowany
9 listopada 2012r. o 10:59
P_R_O_B_O_S_H_C_Z napisał(a):
~Pirania napisał(a): ...
Co to za frazesy z tym ocenianiem innych i brednie typu "jak byłam dzieckiem..." (że niby kogo to obchodzi?).

I kto to mówi.... sam/sama ocenia

~Pirania napisał(a):
Przecież ten grafomański "felieton" to istny popis hipokryzji i nie zrozumienia tych których ta Pani nieświadomie OCENIA.

Znowu to samo....

~Pirania napisał(a):
ps. Nie wiem czy mąż za mało słucha? s może owoc innych deficytów... aczkolwiek co winni temu są forumowicze!
A co cie to obchodzi. Może ty coś napiszesz a my cię ocenimy co?

A co cię to obchodzi co mnie to obchodzi (...)? Może jesteś z rodzinki tej (...) mamusi, że się tak jeżysz?
Ja ocenia świadomie i się tego nie wstydzę. Natomiast żałosne jest jak ktoś niby nawołuje do tolerancji, nawołuje do nie oceniania. A tymczasem sam ocenia. Kumasz czaczę?

Zmoderowano 10.11.2012 godz.8:20 - powód: (Hegemon)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
9 listopada 2012r. o 11:13
Uwazaj bo Ci zylka peknie ;) Olej Grazynke i po problemie :D

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3379
P_R_O_B_O_S_H_C_Z
9 listopada 2012r. o 11:22
~Pirania napisał(a):

Nie ma to jak agresywne podejście do sprawy jak się nie ma dobrych argumentów na swoją tezę...
Nie jestem z rodzinki tej pani, natomiast co rozumiesz przez pojęcie: świadome ocenianie.
Gramatyka, ortografia, interpunkcja, itd? Polonista?
Może zacząłbyś czytać między wierszami i ze zrozumieniem o co BolecMamie chodziło pisząc ten artykuł.... (...)


Zmoderowano 10.11.2012 godz.8:23 - powód: Cytowanie (Hegemon)

Uśmiechnij się! Jutro możesz nie mieć zębów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2012r. o 11:38
~Pirania napisał(a): Przecież ten grafomański "felieton" to istny popis hipokryzji i nie zrozumienia tych których ta Pani nieświadomie OCENIA.

~Pirania napisał(a): Natomiast żałosne jest jak ktoś niby nawołuje do tolerancji, nawołuje do nie oceniania.


Dokładnie takie same mam odczucia po przeczytaniu.:)
Nawołuje do nieoceniania a sama ocenia, Bolechipokrytka! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza