Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obejrzyj film "Zakręcone GS3"!
~Tomasz dawny projekt AGO niezalogowany
10 listopada 2012r. o 13:21
Osoby które tworzyły te "dzieło" niech uwagi i krytykę przyjmą z pokorą. To jest publiczne forum. Chyba że twierdzicie że jesteście wspaniali i same komplementy byście chcieli usłyszeć. Fajnie że się staraliście, brawa za chęci jednak wykonanie sory. Kamera czasami za szybka, machanie łapką zbyteczne w większości przypadków. Strój - popracujcie nad nim. Kartki rozsypane przez nauczyciela - pomysł kompletnie kiczowaty. Co to ma być? Jako nauczyciel wstydziłbym się. Kilka pomysłów ciekawych, ale jak wspomniałem realizacja słaba. Może na poziom gimnazjum to wystarczająco, ja mam jednak wymagania i brakowało mi tego czegoś. Czas uważam za zmarnowany.
Głowa do góry! Działajcie i rozwijajcie się. Ważne że chce Wam się coś robić i tyle w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
10 listopada 2012r. o 15:40
moim zdaniem najważniejsze jest to,że podjeli jaką kolwiek próbe nakręcenia filmu... nie są profesjonalistami tylko osobami,które chodzą do gimnazjum więc ludzie nie czepiajcie sie,że nie jest dopracowane i wgl! :) ja gratuluje pomysłu,bo jest na prawde świetny i życze powodzenia w zdobywaniu wyświetleń. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TB niezalogowany
10 listopada 2012r. o 18:48
~xD napisał(a): tak krytykujcie...
ciekawe jakbyście wy to przedstawili!
najlepiej wyśmiać jakikolwiek pomysł!


LUDZKA ZAWIŚĆ NIE MA GRANIC!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6512
#Anonim6512 nieaktywny
11 listopada 2012r. o 14:03
Nie jest to najlepsze wykonanie mało ciekawe widziałam lepsze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Inzynier niezalogowany
11 listopada 2012r. o 22:16
dla mnie ekstra :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
12 listopada 2012r. o 10:49
Jak dla mnie nic ciekawego. Słabe te filmiki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~beti niezalogowany
13 listopada 2012r. o 11:09
Super
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
13 stycznia 2013r. o 19:35
A to nie jest czasem ta szkoła w której swego czasu sprzedawali "bułki z niespodzianką"? To tłumaczyło by tytuł... :-)


Dopisane 13.01.2013r. o godz. 19:32:

Bobiszna napisał(a): Mój Boże, jaka bieda...


Ciekawy komentarz, hehehe :D Mnie się jednak podoba... Czekam teraz na "odpowiedź wideo" szkoły pijarów"... :-)


Dopisane 13.01.2013r. o godz. 19:35:

Oczywiście filmik mnie się podoba, szczególnie jego dynamika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.