Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zobacz City Center dzień przed otwarciem
3145
#hemi nieaktywny
22 listopada 2012r. o 16:30
moja zona tam była po 15 i smiała sie bo tylu młodych niewiast to nigdzie nie widziała:P
A poza tym schody ruchome odmówiły posłuszeństwa:)
I swietny sklepik z rzeczami dla dziecka z dobrymi cenami:)

ogólnie nie wiem czym jesteście zawiedzeni-przecież było oczywiste i już dawno wiadomo,że żadnego elektronicznego sklepu typu Saturn czy tym bardziej Media Markt nie będzie,że nie będzie żadnego maca,Burger kinga czy KFC, i nie będzie tez Empiku.
Żadnego też sklepu z rzeczami ogólnosportowymi (coś jak decathlon).

Normalny dom handlowy z kilkoma sklepami,spożywczakiem i piekarnią.
fajnie,że jest ,ale żeby od razu szaleć z radochy?
Ot taki nowszy "dom handlowy" vel. Mieszko tylko,że bardziej na bajerze i z dumna nazwą City Center:P:D

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
22 listopada 2012r. o 16:30
"prędzej chudy umrze niż gruby schudnie" . każdy kto czasami chodzi po bc wie jaka jest frekwencja na rynku w sklepach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~heavyblack97 niezalogowany
22 listopada 2012r. o 16:47
Powiem tak. Byłam i jutro też będe, ale już troszkę dłużej, bo dzisiaj czasu nie było.
Każdy wie, że w Bolesławcu nie powstanie jakaś 'niewiadomojakwielka' galeria. Małe miasto, mała powierzchnia itp...
No ale i tak jest dobrze jak na nasze miasto.

Co do sklepów, to mogę jedynie napisać, że House - OK, RESERVED - OK, MOHITO - OK, PEPCO - OK, POLO MARKET - OK :D
Ale reszta ???? AVALON - sklep chyba przeniesiony z Inter Marche...
Albo to ze sportowymi ubraniami .... nie, nie, nie. Jestem na nie...

Hmm....w ciągu najbliższych dwóch lat, nadrobią sklepami.... MAM NADZIEJE :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2012r. o 16:48
kto z handlowcow działających na tym rynku
podpisze umowę długterminową - zero zainteresowania
firmy dobrze znane i prosperujace nie zainwestowały -
miały dokładne dane odnosnie sprzedaży
to tylko dom handlowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2012r. o 16:51
~ja napisał(a): bylam o 9.50 i jestem nawet zaskoczona i zaiedzona miema baru pizzeri czy kfc :|


W tej "galerii" przemierzając "hektary" sklepów raczej nie zgłodniejesz robiąc zakupy :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2012r. o 17:36
hemi napisał(a): moja zona tam była po 15 i smiała sie bo tylu młodych niewiast to nigdzie nie widziała:P
A poza tym schody ruchome odmówiły posłuszeństwa:)
I swietny sklepik z rzeczami dla dziecka z dobrymi cenami:)

ogólnie nie wiem czym jesteście zawiedzeni-przecież było oczywiste i już dawno wiadomo,że żadnego elektronicznego sklepu typu Saturn czy tym bardziej Media Markt nie będzie,że nie będzie żadnego maca,Burger kinga czy KFC, i nie będzie tez Empiku.
Żadnego też sklepu z rzeczami ogólnosportowymi (coś jak decathlon).

Normalny dom handlowy z kilkoma sklepami,spożywczakiem i piekarnią.
fajnie,że jest ,ale żeby od razu szaleć z radochy?
Ot taki nowszy "dom handlowy" vel. Mieszko tylko,że bardziej na bajerze i z dumna nazwą City Center:P:D


Będzie na pietrze duży market RTV, przestańcie już marudzić!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tieri niezalogowany
22 listopada 2012r. o 17:53
ja chce empik :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2012r. o 17:58
to sobie otwórz :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima