Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zobacz City Center dzień przed otwarciem
~ niezalogowany
22 listopada 2012r. o 20:07
moja zona tam była po 15 i smiała sie bo tylu młodych niewiast to nigdzie nie widziała

Co ty piszesz człowieku weź to przeczytaj i przemyśl to sobie w ciszy i spokoju!!!JA CIĘ BŁAGAM
Od zawsze mnie irytujesz nie chce znowu być nie sympatyczna ale może twoja żona pożyczyła twoje za krec iste okularki i w końcu ujrzała świat jaki ją otacza!!!!!!
:|

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2012r. o 20:10
a i byłam tam dzisiaj i jestem zadowolona myślałam że nic tam dla siebie nie znajde a tu zdziwienie nawet zaopatrzyłam się w kilka rzeczy :)
Dla marud zostaje nadal wesoła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2012r. o 20:35
nudy nic ciekawego do Lubina daleko!!!!!!!!!!!

Zmoderowano 24.11.2012 godz.14:46 - powód: korekta (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bomber niezalogowany
24 listopada 2012r. o 7:48
I tak ludzie beda jezdzic do galerii w legnicy a zamiast orki wybiora wroclaw...taka prawda, zamiast zrobic cos dobrze to jest jak zawsze kpinal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolek niezalogowany
24 listopada 2012r. o 15:08
żal mi tych wszystkich, którzy narzekają! Jak Wam za mało, to wyprowadzcie się do Nowego Yorku, albo Warszwy, tam więcej sklepów!
Takim jak Wy, to nic i nikt nie dogodzi!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2012r. o 14:37
~ napisał(a): nie angielskie prawo tylko angielski JEZYK i tradycja. w jezyku angielskim city to duze miasto z katedra. boleslawiec to nie city a town. male miasta nie maja katedr z definicji - wroc do lekcji historii to bedziesz wiedzial dlatego.


Troszkę się z prawdą rozmijasz, małe miasta też miewają katedry. Z tego co się orientuję najmniejsze miasteczko w GB, które nosi miano City ma ok 2000-3000 mieszkańców...

Zmoderowano 25.11.2012 godz.19:44 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maniek niezalogowany
26 listopada 2012r. o 18:53
byłem i powiem jedno LIPA !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
26 listopada 2012r. o 19:25
~ napisał(a):
male miasta nie maja katedr z definicji


I prezydentów. Małe miasta mają burmistrzów. Słowo "prezydent" przy nazwisku "szefa ratusza" to wielkie nieporozumienie...


Dopisane 26.11.2012r. o godz. 19:22:

Jeśli chodzi o ten nowy budynek, to nie jest to żadna galeria! Dom Handlowy, taki jak DOM Handlowy "Mieszko", najlepsza nazwa dla tego nowego domu handlowego byłaby:
Dom Handlowy "Piotr" :-)

Wielki sukces Pana Burmistrza to nowe miejsca pracy, 6 zł/h (np. tzw. Moskito) na umowę zlecenie, praca "kiedy będą cie potrzebować" - WIELKIE BRAWA Panie Burmistrzu!!
To nie nazywa się Panie Burmistrzu tworzeniem nowych miejsc pracy tylko psuciem już istniejących, teraz mały pracodawca powie:

"Dlaczego mam płacić 15 zł/h skoro Moskito dają 6?!"

Najbliższa galeria z prawdziwego zdarzenia:
Lubin, ul. Sikorskiego 20 - CUPRUM ARENA




Dopisane 26.11.2012r. o godz. 19:25:

~ napisał(a): (...)Z tego co się orientuję najmniejsze miasteczko w GB, które nosi miano City ma ok 2000-3000 mieszkańców...


Znam jeszcze mniejszą miejscowość która "zwyczajowo" ma w nazwie CITY - Jurków City (gm. Warta Bolesławiecka) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.