Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zobacz film o Gliniadzie!
41
#jegomosc nieaktywny
22 listopada 2012r. o 21:43
Chcesz spot? mówisz i masz:) już ze 2 miesiące lata po sieci -
&feature=share&list=UUBlIKkDurRCedVo4ZsnRgiQ

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 listopada 2012r. o 23:08
Som jakies rozbierane sceny?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~insider niezalogowany
22 listopada 2012r. o 23:09
...niestety zgadzam się ,że film jest zbyt długi i dla osób nie znających tematu niezrozumiały. Brakuje mi krótkich wypowiedzi co to, dlaczego i po co . Wg mnie nie powinien mieć więcej niż 7-8 minut. Jest jeszcze czas aby go przerobić do 1 XII. Jestem sercem z wami dlatego liczę na poprawkę aby był lepszy. Tak czy inaczej szacunek za pracę nad montażem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
22 listopada 2012r. o 23:22
skorn napisał(a): Som jakies rozbierane sceny?


Są momenty:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krzysztof niezalogowany
23 listopada 2012r. o 20:46
Obejrzałem całość!! Faktycznie ..." dupy nie urywa" ale.... skojarzenia mam proste. Zbyt mała ilość zombi na tak duże, umierające miasto. Gliniada, kiedyś tylko parada, teraz jeszcze jakiś spektakl uliczny. Widać rozwój. Nawet widziałem "jedynego mima w mieście" zaangażowanego w wieczorny spektakl. Myślę, że o ile pójdzie to ( gliniada) w kierunku powszechnego, stałego ruchu artystycznego, nie raz do roku, może się przyjąć i podobać. Teatr uliczny zawsze był, trochę może mało zrozumiały dla mas ale ciekawy, uwolniony z ram sceny, budynku, nowatorski coś mówiący. Myślę, że TEATR GLININY może się udać. Fajna muzyka, fajni tancerze, jedyny mim dał radę. Impreza fajna, zaś film.... chyba trzeba więcej popracować aby coś znaczył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AUTOR niezalogowany
23 listopada 2012r. o 22:18
A co tu ma "dupę urywać"? To Bez Komentarz. To co nagrałem, skleiłem do kupy i jest. Wiem, że może się nie podobać bo krew się z monitora nie leje, kule nie latają z lewa na prawo i nikt się nie bzyka przy zawodzących dźwiękach saksofonu. Przykro mi. Szkoda tylko, że zamiast podziękować za kilka sklejonych ujęć ku pamięci tego wydarzenia, widzę tutaj zniesmaczenie.
Czekam na ciekawszy film Waszej realizacji.

Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
23 listopada 2012r. o 22:49
Autorze mi dynamika montażu scen z parady dupę już dawno urwała, co ogólnie rzecz biorąc było genialną kuracją odchudzającą, z miejsca straciłem kilka kilogramów:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 listopada 2012r. o 4:07
Autorze, publikując cokolwiek musisz liczyć się z krytyką. I żadne tam "czekam na lepszy film" - nie trzeba być Messim żeby zauważyć, że "orły" grają jak cioty :)

PS - mi się akurat film podoba :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.