Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mikołaj jeździ autobusem!
~YDH niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 22:28
vacanza masz racje niespodzianka była przednia tylko MIKOŁAJA było brak w godzinach szczytu ŻENADA w Bolesławcu wcześniej akcje z MIKOŁAJEM już były faktycznie nie w autobusie ale po co ta kompromitacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2473
#Michalbc nieaktywny
6 grudnia 2012r. o 22:31
Po raz drugi, mikołaj był w szczycie, do godziny 16, śnieżynka też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 22:34
No to za rok już nie będzie mikołaja, bo jak zwykle macie jakies problemy, bo nie tak, bo nie te godziny...po prostu widocznie nie każdemu było dane spotkanie mikołaja...jakoś ja jechałam i jechały dzieci, więc chyba nie wszystkie były akurat w szkole, przedszkolu itp...Zrobili coś źle, mogli dać sobie spokój przynajmniej tematu by nie było...skończyliście narzekać na galerie to teraz prezesowi się dostanie, bo chciał żeby dzieci miały niespodziankę..No ale najlepiej oceniać a samemu g**** robić! Nie dziwie się, że jest jak jest, jak ludzie potrafią tylko narzekać i się użalać..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 22:39
Bo ludziom się wydaje, że ktoś musi :]
A tak naprawdę to g*wno musi, może, ale nie musi .
Sami nastawiają się na własne korzyści , ale od siebie to jakoś trudno komuś coś dać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pha niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 22:40
niespodzianka,incjatywa ,vacanza gdzie TY ŻYJESZ to tylko puste słowa bez pokrycia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mimi niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 22:43
Mikołaje były rano. JA jechałam przed 8 i był w autobusie. I zastanówmy się o której dzieci idą do szkoły. Według mnie to tak koło 8 - no ale skąd narzekający mogą o tym wiedzieć o której dzieci idą do szkoły - i kiedy w autobusach jest ich najwięcej skoro poza komputerem pewnie nic innego nie widzą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wer niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 22:50
czy tak trudno było zatrudnić kilku MIKOŁAJÓW nie było by tematu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sda niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 22:53
A ja myślę że chodzi o to jaką premię dostanie Prezes od Prezydenta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.